Emine Erdoğan, ilk iftarını Ankara'ya yerleşen depremzede aile ile birlikte yaptı - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Emine Erdoğan, ilk iftarını Ankara'ya yerleşen depremzede aile ile birlikte yaptı

23.03.2023 23:10

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ramazan ayının ilk iftarını Ankara'ya yerleşen depremzede Gönen ailesiyle birlikte yaptı.

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ramazan ayının ilk iftarını Ankara'ya yerleşen depremzede Gönen ailesiyle birlikte yaptı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, olimpiyat şampiyonu milli okçu Mete Gazoz ile birlikte, 6 Şubat'ta yaşanan deprem sonrası Ankara'ya yerleşen Gönen ailesini ziyaret etti. Ramazan ayının ilk iftarını Gönen ailesiyle yapan Emine Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Ankara'da depremzede Gönen ailemizin iftar sofrasına konuk oldum. Evin neşesi güzel yavrularımızla vakit geçirmekten mutluluk duydum. Milli okçumuz Mete Gazoz'un hayranı olduğunu öğrendiğimiz Süleyman'a küçük de bir sürprizimiz oldu. Mete abisi gibi Süleyman'ın da çok başarılı olacağına inanıyor, içten misafirperverlikleri için Gönen ailesine teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki; yüreklerimizdeki yangını gönül sofralarında buluşarak, birbirimize kenetlenerek söndüreceğiz dedi. (DHA)

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Recep Tayyip Erdoğan Vakfı kuruldu! Cumhurbaşkanı adına müze ve kütüphane açılacak Recep Tayyip Erdoğan Vakfı kuruldu! Cumhurbaşkanı adına müze ve kütüphane açılacak Biden ve Putin'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik telefonu Biden ve Putin'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tebrik telefonu

Son Dakika Güncel Emine Erdoğan, ilk iftarını Ankara'ya yerleşen depremzede aile ile birlikte yaptı - Son Dakika


Advertisement