Emine Erdoğan mutfağa girdi, kendi elleriyle leblebi helvası yaptı - Son Dakika

Emine Erdoğan mutfağa girdi, kendi elleriyle leblebi helvası yaptı

05.09.2021 20:06

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı" isimli kitabında yer alan Leblebi Helvasını kendi elleriyle yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Anadolu'nun binlerce yıllık geleneksel yemek tariflerinin ilk kez sağlıklı ve atıksız yönleriyle dünyaya açıldığı "Asırlık Tariflerle Türk Mutfağı" kitabındaki Leblebi Helvasının yapımı için mutfağa girdi. Emine Erdoğan, kendi elleriyle leblebi helvasını yaparak tarifini paylaştı.

"REKORLAR KIRABİLİRİZ"

Kitabının tanıtım programına katılan Erdoğan, Türk mutfağının sağlıklı, geleneksel ve atıksız yönleriyle dünya mutfaklarında öncü bir yer edineceğini belirterek, "Bu güce inanır, el birliği yaparsak, gastrodiplomasi alanında yeni rekorlar kırabiliriz" dedi.

Ek Bütçe Kanunu Teklifi TBMM'de Kabul Edildi Ek Bütçe Kanunu Teklifi TBMM'de Kabul Edildi Emine Erdoğan, NATO liderlerinin eşleriyle İspanya Kraliçesi Letizia tarafından ağırlandı Emine Erdoğan, NATO liderlerinin eşleriyle İspanya Kraliçesi Letizia tarafından ağırlandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avusturya Başbakanı Nehammer ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avusturya Başbakanı Nehammer ile bir araya geldi
Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Emine Erdoğan mutfağa girdi, kendi elleriyle leblebi helvası yaptı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement