Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş Mon Amour'da aşk tazeledi - Son Dakika

Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş Mon Amour'da aşk tazeledi

01.01.2020 13:41
Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş Mon Amour'da aşk tazeledi, System.String[]

Eski manken İlgi Gövsa yeni yılı Kozyatağı Hiton Oteli'nin 17. katında olan yeni mekanı Mon Amour'da karşıladı. İlgi Gövsa'yı oyuncu Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş da yalnız bırakmadı

Jeyan Büyükburç'un mikrofon başına geçip en sevilen şarkılarını seslendirdiği mekanda konuklar adeta nostaljik bir yolculuğa çıktı.

'Serumla sahneye çıktım'

Sahne enerjisi ve performansıyla unutulmaz bir geceye imza atan güzel şarkıcı, "Rahatsızlığım nedeniyle bugün ateşim 40 dereceyi buldu. Serum aldım öyle sahneye çıkıyorum. Sevenlerimle göz göze olmak bana iyi geliyor" dedi. Jeyan Büyükburç, yeni yıldan sağlık, mutluluk ve barış diledi.

Yeni yıla Mon Amour da girdiler

Adının anlamı gibi aşkı simgeleyen Mon Amour'da, Jeyan Büyükburç'un şarkılarıyla yeni yıla giren Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş da aşklarını tazelediler.

Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş Mon Amour'da aşk tazeledi

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Emine Ün ve eşi Tolga Karakaş Mon Amour'da aşk tazeledi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Starbucks'a koronavirüs darbesi: Net karı yüzde 51 düştü Dolar 8,34 ile rekor tazeledi Azerbaycan, 25 sivilin öldüğü Berde'nin intikamını alıyor: Sivilleri vuran 'Smerç' SİHA'larla imha edildi Ayakta yolcu taşırken yakalanan minibüs şoföründen polise; ''15 dakika önce ceza yedim, bu seferlik idare et" Kanser tedavisi gören sunucu Dilay Kemer hayatını kaybetti Didem Arslan Yılmaz, 30 yıldır eşine şiddet uygulayan adamı stüdyodan kovdu Scarlett Johansson, komedyen Colin Jost ile evlendi 11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı