İSTANBUL-EMİNÖNÜ'NDE 'DEĞİŞİM SAATİ' BAHANESİYLE YOLCU ALMADILAR - Son Dakika

İSTANBUL-EMİNÖNÜ'NDE 'DEĞİŞİM SAATİ' BAHANESİYLE YOLCU ALMADILAR

30.11.2022 18:03

İSTANBUL'un en işlek yerlerinden Eminönü'nde taksiciler 'değişim saati'ni bahane göstererek birçok kişiyi almadı.

İSTANBUL'un en işlek yerlerinden Eminönü'nde taksiciler 'değişim saati'ni bahane göstererek birçok kişiyi almadı. Bazı taksiciler değişim yapacakları istikametten yolcu aradığını belirtirken, taksicilerle pazarlık yapan çok sayıda kişi kameraya yansıdı.

İstanbul'un en yoğun noktalarından Eminönü'nde taksilerle ilgili yine benzer görüntüler ortaya çıktı. Taksiciler birçok kişiyi 'değişim saati' olduğunu söyleyerek almadı. Soğuk havada birçok kişi uzun süre taksi beklemek zorunda kaldı. Değişim saati bahanesine rağmen taksiye binebilmek için şoförle dakikalarca pazarlık yapanlar dikkat çekti. Taksiye binmek isteyenler uzun süre nereye gidecekleri ve ücret konusunda sürücülerle pazarlık yaptı. Bazıları taksiye binebilirken bazıları ise başka taksi beklemek zorunda kaldı.

"TAKCİLER BİZİ ALMIYOR, NEREYE GİTTİĞİMİ BİLE SORMADI"

Taksiye alınmayan bir kişi, "Bir bekliyoruz diğeri müsait değiliz diyor. Sultanahmet Meydanı'ndan Eminönü'ne kadar taksi bulamadık. Almıyorlar. Uygun bir profilde değiliz. Nereye gittiğimi sormadı bile" diye konuştu.

"NEREYE GİTTİĞİNİ TAHMİN ETTİM"

Taksici Osman Sarıtepe ise "Nereye gittiğini bile sormadım. Değişim saatimdeyim. Kendi istikametime doğru gideceğim. Kendi yolumda gideceğim birisi olursa yolcu olarak alacağım. Bana 'Müsait misiniz' diye sordu bende 'değilim' dedim. Nereye gittiğini tahmin ettim. Müşteri kendini belli ediyor" dedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
VALİ YERLİKAYA'DAN FIRTINA UYARISI VALİ YERLİKAYA'DAN FIRTINA UYARISI Vali Yerlikaya'dan fırtına uyarısı Vali Yerlikaya'dan fırtına uyarısı VALİ YERLİKAYA'DAN FIRTINA UYARISI VALİ YERLİKAYA'DAN FIRTINA UYARISI

Son Dakika Güncel İSTANBUL-EMİNÖNÜ'NDE 'DEĞİŞİM SAATİ' BAHANESİYLE YOLCU ALMADILAR - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement