EMİNÖNÜ'NDE 'DEĞİŞİM SAATİ' BAHANESİYLE YOLCU ALMADILAR - Son Dakika

EMİNÖNÜ'NDE 'DEĞİŞİM SAATİ' BAHANESİYLE YOLCU ALMADILAR

01.12.2022 08:35

İSTANBUL'un en işlek yerlerinden Eminönü'nde taksiciler 'değişim saati'ni bahane göstererek birçok kişiyi almadı.

İSTANBUL'un en işlek yerlerinden Eminönü'nde taksiciler 'değişim saati'ni bahane göstererek birçok kişiyi almadı. Bazı taksiciler değişim yapacakları istikametten yolcu aradığını belirtirken, taksicilerle pazarlık yapan çok sayıda kişi kameraya yansıdı.

İstanbul'un en yoğun noktalarından Eminönü'nde taksilerle ilgili yine benzer görüntüler ortaya çıktı. Taksiciler birçok kişiyi 'değişim saati' olduğunu söyleyerek almadı. Soğuk havada birçok kişi uzun süre taksi beklemek zorunda kaldı. Değişim saati bahanesine rağmen taksiye binebilmek için şoförle dakikalarca pazarlık yapanlar dikkat çekti. Taksiye binmek isteyenler uzun süre nereye gidecekleri ve ücret konusunda sürücülerle pazarlık yaptı. Bazıları taksiye binebilirken bazıları ise başka taksi beklemek zorunda kaldı.

TAKCİLER BİZİ ALMIYOR, NEREYE GİTTİĞİMİ BİLE SORMADI

Taksiye alınmayan bir kişi, Bir bekliyoruz diğeri müsait değiliz diyor. Sultanahmet Meydanı'ndan Eminönü'ne kadar taksi bulamadık. Almıyorlar. Uygun bir profilde değiliz. Nereye gittiğimi sormadı bile diye konuştu.

NEREYE GİTTİĞİNİ TAHMİN ETTİM

Taksici Osman Sarıtepe ise Nereye gittiğini bile sormadım. Değişim saatimdeyim. Kendi istikametime doğru gideceğim. Kendi yolumda gideceğim birisi olursa yolcu olarak alacağım. Bana 'Müsait misiniz' diye sordu bende 'değilim' dedim. Nereye gittiğini tahmin ettim. Müşteri kendini belli ediyor dedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
İSTANBUL-'CUMHURBAŞKANINA HAKARET'TEN YARGILANAN ATAOL BEHRAMOĞLU'NA BERAAT İSTANBUL-'CUMHURBAŞKANINA HAKARET'TEN YARGILANAN ATAOL BEHRAMOĞLU'NA BERAAT Anadolu Otoyolu'nun Kocaeli kesiminde refüje çarpan tır ulaşımı aksattı Anadolu Otoyolu'nun Kocaeli kesiminde refüje çarpan tır ulaşımı aksattı (DRON) Regaip Kandili İstanbul'daki camilerde idrak edildi (DRON) Regaip Kandili İstanbul'daki camilerde idrak edildi

Son Dakika Güncel EMİNÖNÜ'NDE 'DEĞİŞİM SAATİ' BAHANESİYLE YOLCU ALMADILAR - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement