Eminönü'nde G-20 Protestosu.. - Son Dakika

Eminönü'nde G-20 Protestosu..

15.11.2015 15:49
Eminönü'nde G-20 Protestosu..

Haber-Kamera İbrahim AKTÜRK İstanbul DHA Eğitim İlke-Sen, Eminönü Yeni Camii önünde Antalya'da yapılan G-20 zirvesini protesto etti.

Haber-Kamera İbrahim AKTÜRK İstanbul DHA

Eğitim İlke-Sen, Eminönü Yeni Camii önünde Antalya'da yapılan G-20 zirvesini protesto etti. Eğitim İlke-Sen üyesi bir grup saat 13.30'de Eminönü Yeni Cami'nde biraraya geldi. Grup ellerinde Stop G-20, Küresel Korsanlık Düzenine Hayır! ve G-20, Antalya'dan Defol şeklinde İngilizce ve Türkçe pankartlar taşıdı. Tekbir getiren grup sık sık G-20 çetesi Antalya'dan defol, Kahrolsun küresel yağma düzeni şeklinde slogan attı. Grup adına basın açıklamasını yapan Eğitim İlke-Sen Genel Başkanı Ahmet Örs Bütün şer ve fitne odaklarının ülkemizde toplanıp mazlum haklar aleyhine planlar yapacak olması bizim adımıza utanç vericidir. Bu organizasyona dahil olanlar bu utançta fazlasıyla pay sahibi olanlardır. G-20 denilen çete küresel korsanlık rejiminin uygulayıcısıdır. Bütün yer yüzendeki yağma ve talandan işte bu G-20 denilen şebeke sorumludur. Başta ortadoğu olmak üzere bütün dünyayı kan ve gözyaşına boğmaktan çekinmeyen ABD, Rusya, İngiltere, Fransa ve Çin gibi emperyalist ülkeler yarattıkları kaos ve kargaşayı çözüyormuş süsü vererek halkları aldatmak istiyor dedi. Grup, basın açıklamasının ardından dağıldı.

İSTANBULLU ŞEMSİYELERİYLE ÇIKTI; ANCAK BEKLENEN OLMADI İSTANBULLU ŞEMSİYELERİYLE ÇIKTI; ANCAK BEKLENEN OLMADI Bursa-İstanbul deniz otobüsü seferlerinden bazıları iptal edildi Bursa-İstanbul deniz otobüsü seferlerinden bazıları iptal edildi
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eminönü'nde G-20 Protestosu.. - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement