Eminönü'nde G-20 Protestosu.. - Son Dakika

Eminönü'nde G-20 Protestosu..

15.11.2015 15:49
Eminönü'nde G-20 Protestosu.., System.String[]

Haber-Kamera İbrahim AKTÜRK İstanbul DHA Eğitim İlke-Sen, Eminönü Yeni Camii önünde Antalya'da yapılan G-20 zirvesini protesto etti.

Haber-Kamera İbrahim AKTÜRK İstanbul DHA

Eğitim İlke-Sen, Eminönü Yeni Camii önünde Antalya'da yapılan G-20 zirvesini protesto etti. Eğitim İlke-Sen üyesi bir grup saat 13.30'de Eminönü Yeni Cami'nde biraraya geldi. Grup ellerinde Stop G-20, Küresel Korsanlık Düzenine Hayır! ve G-20, Antalya'dan Defol şeklinde İngilizce ve Türkçe pankartlar taşıdı. Tekbir getiren grup sık sık G-20 çetesi Antalya'dan defol, Kahrolsun küresel yağma düzeni şeklinde slogan attı. Grup adına basın açıklamasını yapan Eğitim İlke-Sen Genel Başkanı Ahmet Örs Bütün şer ve fitne odaklarının ülkemizde toplanıp mazlum haklar aleyhine planlar yapacak olması bizim adımıza utanç vericidir. Bu organizasyona dahil olanlar bu utançta fazlasıyla pay sahibi olanlardır. G-20 denilen çete küresel korsanlık rejiminin uygulayıcısıdır. Bütün yer yüzendeki yağma ve talandan işte bu G-20 denilen şebeke sorumludur. Başta ortadoğu olmak üzere bütün dünyayı kan ve gözyaşına boğmaktan çekinmeyen ABD, Rusya, İngiltere, Fransa ve Çin gibi emperyalist ülkeler yarattıkları kaos ve kargaşayı çözüyormuş süsü vererek halkları aldatmak istiyor dedi. Grup, basın açıklamasının ardından dağıldı.

Eminönü'nde G-20 Protestosu..
Eminönü'nde G-20 Protestosu..
Eminönü'nde G-20 Protestosu..
Eminönü'nde G-20 Protestosu..

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Eminönü'nde G-20 Protestosu.. - Son Dakika


Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nijerya açıklarında saldırıya uğrayan Türk gemisi için devrede! Tüm yetkililere talimat verdi Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı Sağlık Bakanı Koca, haritayla paylaştı! İşte il il aşı olanların sayısı Kuraklık tehlikesi sonrası yeni düzenleme hayata geçti! Binalarda yağmur suyu toplama sistemi artık zorunlu Son Dakika: Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel'in bu sezon forma giymesi için QPR ile anlaştı 'La Casa de Papel' dizisinin Tokyo'su Ursula Corbero, üstsüz pozlarıyla takipçilerini mest etti 13 yaşındaki kız çocuğu, kendisini hamile bırakan 14 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldü 5 çocuğunu öldürüp evi ateşe veren kadın canına kıydı, bıraktığı not tüyler ürpertti