Emıtt Fuarı'nda Bartın Standına İlgi - Son Dakika

Emıtt Fuarı'nda Bartın Standına İlgi

10.02.2012 18:26
Emıtt Fuarı'nda Bartın Standına İlgi

Bartın Belediyesi ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul'da 16.'sı düzenlenen EMITT Fuarı'nda stant açtı.

Bartın Belediyesi ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası, İstanbul'da 16.'sı düzenlenen EMITT Fuarı'nda stant açtı. Stant, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Her yıl 60'ın üzerinde ülkeyi İstanbul'da buluşturan dünyanın en büyük 5. Turizm Fuarı EMITT, TÜYAP'ta 16. kez kapılarını açtı. 12 Şubat'a kadar devam edecek olan fuarda Bartın Belediyesi ve Barın Ticaret ve Sanayi Odası'nın açtıkları stantta, Bartın'ın tarih ve kültürü tanıtıldı.

Bartın'ın Amasra İlçesi Kaymakamı Mehmet Yıldız, "Bartın, Batı Karadeniz'in çok önemli bir turizm merkezidir. Amasra ilçemiz de Bartın açısından en zengin ilçesidir. Bartın turizmi diyince tabii ilk olarak akıla Amasra geliyor. Amasra çok özel bir önemli yere sahip fakat Bartın ilinin bunun dışında diğer ilçeleri, Bartın ilimizin merkezi sular şehri olması ve Küre Dağları Milli Parkı, özellikle ilimiz açısından son derece önem arz etmektedir. Burada bulunma amacımızı henüz Bartın'ı ziyaret edememiş,

görememiş insanları bir şekilde oraya davet etmek, orada ağırlamak istediğimizi bütün samimiyetimizle ifade ediyoruz. İnşallah görmeyen vatandaşlarımızı bölgemize bekliyoruz. Oradaki zengin kültürel doğal özellikle tarihi değerleri görmeleri lazım" dedi. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Emıtt Fuarı'nda Bartın Standına İlgi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement