Emlakçılar, Adıyaman Belediye Başkanı Büyükaslan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Emlakçılar, Adıyaman Belediye Başkanı Büyükaslan'ı Ziyaret Etti

Adıyaman Emlakçılar Derneği Başkanı Hüseyin Karatekin, derneğin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Necip Büyükaslan'ı makamında ziyaret etti.

Emlakçılar, Adıyaman Belediye Başkanı Büyükaslan'ı Ziyaret Etti, System.String[]

Adıyaman Emlakçılar Derneği Başkanı Hüseyin Karatekin, derneğin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Belediye Başkanı Necip Büyükaslan'ı makamında ziyaret etti.

Kendilerini kabül ettiği için belediye Başkanı Büyükaslan'a teşekkür eden Emlakçılar Derneği Başkanı Karatekin, tapu devir işlemlerinde yaşadıkları güçlükle ilgili yardım istedi.

Tapu işlemlerinin çok uzun sürdüğüne dikkat çeken Karatekin, "Tapu devri işlemleri için Belediye ile Tapu Müdürlüğü arasında adeta mekik dokuyoruz. Her devir işleminde belediyeye gelerek emlak değeri alıyoruz. Bu değerleri Tapu Müdürlüğü'nde alabilirsek hem şehir merkezindeki trafik yoğunluğu biraz olsun hafifler, hem de bizler fazla yorulmadığımız gibi, zamanı da değerlendirmiş oluruz. Bunun için bir belediye personelinin Tapu Müdürlüğü'nde görevlendirilmesini talep ediyoruz. Sayın başkanımız bu konuda bize yardımcı olurlarsa çok memnun oluruz" dedi.

Belediye Başkanı Necip Büyükaslan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, elinden geldiğince her konuda vatandaşlara yardımcı olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Belediyemizin kapısını herkese açık tutuyoruz. Hizmet konusunda kent genelinde ihtiyaç duyulan bölgelere ulaşarak, sorunların giderilmesi yönünde yoğun çaba harcıyoruz. İmkanlarımız dahilinde ve yasaların el verdiği ölçüde herkese yardımcı oluyoruz. Bu kapsamda emlakçılarımızın taleplerini de değerlendirmeye alacağız"

- ADIYAMAN

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:05 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Emlakçılar, Adıyaman Belediye Başkanı Büyükaslan'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

2 yaşındaki Minik Talha, yataktan düşerek hayatını kaybetti Koronavirüs karantinasından kaçanlar için yeni önlem: Elektronik kelepçe geliyor 60 yaşında kendi işini kurdu, iş yerinde komşularını istihdam etti Karantina altına alınan eve misafir akını! Filyasyon ekibi kapı önünde 30 çifte yakın ayakkabı ile karşılaştı Doktor adayı genç kadın, evinde ailesi tarafından ölü bulundu Korkunç olay! Genç kadın 4 caninin tecavüzüne uğradı, yetmedi dilini kestiler Sosyal medya kullanıcıları ortaya çıkardı! Kırmızı Oda'daki Alya meğer İstanbullu Gelin'deki Süreyya'nın kızıymış Lille formasıyla ilk golünü atan Burak Yılmaz, Fransız basınında manşet oldu