Emma Watson ile 'Saksı Olmanın Faydaları' TV'de İlk Kez D-Smart'ta - Son Dakika

Emma Watson ile 'Saksı Olmanın Faydaları' TV'de İlk Kez D-Smart'ta

27.06.2013 15:51
Emma Watson ile 'Saksı Olmanın Faydaları' TV'de İlk Kez D-Smart'ta, System.String[]

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, izleyicilerine sinemanın her türünden en yeni ve seçkin örnekleri TV'de ilk ayrıcalığıyla sunmaya devam ediyor.

BAŞROLDE HARRY POTTER YILDIZLARINDAN EMMA WATSON İLE 'SAKSI OLMANIN FAYDALARI' TV'DE İLK KEZ D-SMART'TA!

Arkadaşları tarafından benimsenmeyen ve alay konusu edilen Charlie'nin, liseye geçişiyle birlikte edindiği yeni arkadaşlarıyla gerçek dünyayı tanımaya başlamasını konu alan "Saksı Olmanın Faydaları" (The Perks Of Being A Wallflower), 29 Haziran Cumartesi saat 21.00'da TV'de ilk kez D-Smart 5. kanal Smart SineGold ve HD keyfiyle Smart SineGold HD'de izleyiciyle buluşacak

Türkiye'nin önde gelen dijital yayın platformlarından D-Smart, izleyicilerine sinemanın her türünden en yeni ve seçkin örnekleri TV'de ilk ayrıcalığıyla sunmaya devam ediyor.

Bir gencin arkadaşlarıyla birlikte yaşamı keşfedişinin hikayesi…

Charlie, arkadaşları tarafından daima küçümsenen ve görmezden gelinen, kendi dünyasındaki kişisel sorunlarıyla boğuşmakta olan sorunlu bir gençtir. Gerek sınıf gerekse okul arkadaşlarının acımasızca alay ettiği Charlie, en yakın arkadaşının intihara teşebbüs etmesiyle iyice dibe batar.

Aynı sene başladığı lisede tanıştığı iki kardeş Sam ve Patrick'in kendisini arkadaş olarak kabul etmeleri başlarda imkansız gibi görünse de, üçlü kısa zaman içinde yakın arkadaş olur. İki kardeş, son derece çekingen bir genç olan Charlie'yi uyandırıp ona hayattan zevk almayı öğretmeye başlar. Charlie, her daim bir kenarda beklemekte olan çocukluk travmasıyla baş etmeye çalışacak; Sam ve Patrick aracılığıyla gerçek dünyayı tanımaya başlayacaktır.

Amerikalı romancı Stephen Chbosky'nin kendi kitabından sinemaya uyarladığı film, ilgi çekici bir büyüme hikayesi. Filmin başrollerinde "We Need To Talk About Kevin"deki başarılı performansıyla ismini duyuran son dönemin en yetenekli genç oyuncularından Ezra Miller, Logan Lerman ve Harry Potter serisinin yıldızlarından Emma Watson bulunuyor.

Emma Watson ile 'Saksı Olmanın Faydaları' TV'de İlk Kez D-Smart'ta

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Emma Watson ile 'Saksı Olmanın Faydaları' TV'de İlk Kez D-Smart'ta - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Attila Szalai transferini resmen duyurdu! 4,5 yıllık sözleşme imzalandı Metro raylarına atlayan çıplak adam, elektrik çarpması sonucu öldü Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak Maddi sıkıntılar yaşayan Serdar Ortaç: Arabayı kardeşim aldı, benzini kız arkadaşım ödüyor Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi İsrail'de Pfizer/BioNTech aşısı yaptıran 13 kişi yüz felci geçirdi Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı