Emmy'nin Galibi 'Game Of Thrones' - Son Dakika

Emmy'nin Galibi 'Game Of Thrones'

22.09.2015 07:33

20 Eylül akşamı Los Angeles Microsoft Tiyatrosu'nda düzenlenen Emmy Ödül Töreni'nin gözdesi kuşkusuz 'Game Of Thrones' oldu.

20 Eylül akşamı Los Angeles Microsoft Tiyatrosu'nda düzenlenen Emmy Ödül Töreni'nin gözdesi kuşkusuz 'Game Of Thrones' oldu.

TV dizisi en iyi yardımcı erkek oyuncu (Peter Dinklage), en iyi senaryo dalları dahil tam 12 alanda Emmy ödülü kazandı. Thrones bu sene Emmy ödül törenlerinde topladığı tüm unvanlarla yeni bir rekora imza atmış oldu.

HBO'nun politik dizisi 'Veep' ise en iyi komedi dalında ödüle layık görüldü.

Julia Louis-Dreyfus'un rol aldığı dizi en iyi kadın oyuncu dalında da ödül kazandı. Serinin yaratıcısı Armando Iannucci ödül töreninde şu sözleri sarf etti:

"Eğer 'Veep' tek bir şeyi anlatıyorsa bu da umuttur. Dini dili ırkı ne olursa olsun tüm ABD vatandaşının iyi çalışırsa en tepeye ulaşabileceklerine dair bir umut."

'Veep'i Emmy Ödül töreninde takip eden yapım, 5 dalda kazandığı en iyi unvanıyla 'Modern Family' oldu.

Viola Davis ise Emmy tarihinde ödül alan ilk Afro Amerikan kadın olarak göz doldurdu. Aktris 'How to Get Away with Murder' isimli dizide bir huk

Yazar:

Etiketler:Gönderildi: 22 Eylül 2015

İzlenme oranı:

Oylar Açıklaması

Emmy'nin Galibi 'Game Of Thrones'
Emmy'nin Galibi 'Game Of Thrones'

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Emmy'nin Galibi 'Game Of Thrones' - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Fatih Terim futbolcularını Ahmet Nur Çebi'nin sözleriyle motive ediyor Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek Meral Akşener, İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı: Daha da yükselecek İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı İngiliz şarkıcı Dua Lipa'dan Filistinlilere destek paylaşımı Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Tüm gözler haftaya toplanacak Kabine'de! Normalleşme için 3 aşama masada Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Cemil Çiçek, Sedat Peker'in iddiaları hakkında konuştu: Binde biri doğruysa felakettir Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Beşiktaş stadında koridorları inleten kavganın görüntüleri ortaya çıktı! TFF ceza yağdıracak Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, bayram namazının camilerde kılınacağını açıkladı
Advertisement