Son Dakika Haberleri: Emmy Ödülleri'nde Tuba Büyüküstün Rüzgarı! Kıyafetiyle Geceye Damga Vurdu

Emmy Ödülleri'nde Tuba Büyüküstün Rüzgarı! Kıyafetiyle Geceye Damga Vurdu

20 gün önce

Bu yıl 46'ncısı düzenlenen Uluslararası Emmy Ödülleri'nde finale kalan Türk yapımları ve oyuncular, gecede ödül alamasa da kırmızı halıda büyük ilgi topladı. Geceye "En İyi Dizi" kategorisinde finale kalan Tuba Büyüküstün, kıyafetiyle geceye damga vurdu.

Emmy Ödülleri'nde "En İyi Dizi" kategorisinde finalde yarışan Cesur Ve Güzel'in oyuncularından Tuba Büyüküstün de törende yerini aldı. Güzel oyuncu geceye katıldığı kıyafetle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

KULLANICILAR ÖVGÜ ÜSTÜNE ÖVGÜ YAĞDIRDI

Büyüküstün, siyah askılı ve ilginç göğüs dekolteli kıyafetiyle geceye damga vurdu. Güzel oyuncunun kıyafeti, sosyal medyada da çok konuşulan konular arasına girdi. Kullanıcılar Büyüküstün'e övgüler yağdırdı.

"İKİNCİ DENEYİMİM"

Rol aldığı "Cesur ve Güzel" dizisi "En İyi Dizi" kategorisinde finale kalan Tuba Büyüküstün, daha önce de "En İyi Kadın Oyuncu" dalında aday gösterildiğini ve bu heyecanı ikinci defa deneyimlediğini dile getirdi.

"SADECE BURADA OLMAK YETERLİ"

Büyüküstün, "Burada olmak her zaman çok keyifli. Emmy International ailesi diyorum ben artık. Gerçekten çok sıcaklar, çok misafirperverler. Sadece burada olmak yeterli.


YORUMLAR


Son Dakika! Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar ve Enflasyon Tahminini Açıkladı! İşte Beklenen Rakamlar Son Dakika! Emin Çölaşan ve Necati Doğru'nun da Aralarında Bulunduğu 5 Sözcü Gazetesi Çalışanına Hapis İstemi!

Mazot Fiyatlarına İsyan Eden Vatandaş, Tepki İçin Traktörü Üstüne Çıkardı