Son Dakika Haberleri: Taraftar Kavgasında Emniyet Amiri, Atılan Parke Taşından 1 Adımla Kurtuldu

Taraftar Kavgasında Emniyet Amiri, Atılan Parke Taşından 1 Adımla Kurtuldu

4 gün önce

Artvin Hopaspor ile Kelkit Belediye Hürriyetspor karşılaşması sonrası taraftarların bulunduğu bölgeden atılan parke taşından, Hopa İlçe Emniyet Amiri Gökhan Erdal 1 adımla kurtuldu.

Artvin Hopaspor ile  Kelkit Belediye Hürriyetspor karşılaşması sonrası  Kelkit Belediye Hürriyetspor taraftarlarının bulunduğu bölgeden atıldığı iddia edilen parke taşının başına denk gelmesinden İlçe Emniyet Amiri  Gökhan Erdal bir adımda kurtuldu.

OLAYDA 10 TARAFTAR YARALANMIŞTI

Hopa Stadı'nda geçtiğimiz pazar günü oynanan ve  Artvin Valisi  Ömer Doğanay,  Hopa Kaymakamı Ferit Görükmez,  Kelkit Belediye Başkan  Ünal Yılmaz ile  Hopa Belediye Başkan Vekili  İsmail Uzun'un da izlediği karşılaşmada Hopaspor, rakibini 49'uncu dakikada Barış ile 90'ıncı dakikada Esosa Priestley'in attığı gollerle 2-0 mağlup etmiş. Karşılaşma sonunda konuk takım taraftarı ile ev sahibi taraftarları arasında gerginlik yaşanmış,  Kelkit Belediyesi Hürriyetspor'u taraftarını taşıyan otobüsün camları kırılmış, olayda 10'a yakın taraftar yaralanmıştı.

EMNİYET MÜDÜRÜ 1 ADIMLA KURTULDU

Kavgadan bir gün sonra ortaya çıkan görüntülere ise, İlçe Emniyet Amiri  Gökhan Erdal'ın atlattığı tehlike yansıdı. Görüntüde  Hopa İlçe Emniyet amiri  Gökhan Erdal,  Kelkit Belediye Hürriyetspor taraftarı arasından atıldığı iddia edilen kilogramlarca ağırlığındaki parke taşının başına denk gelmesinden bir adımda kurtuldu.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR (1)
  • Bigalı: Ülkemizde gerek süperlig ve gerekse amatör liglerinde görülen bu tatsız ve çirkin olayların biran önce son bulması için ve daha vahim olaylarla karşılaşmamak için çok daha caydırıcı hukuksal önlemlerimizi almamızın elzem oldugunu görüyoruz. Önemli olan yetkili ve sorumlular ivedilikle konuyu ele almaları gerekmez mi? Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Rıdvan Dilmen: Galatasaray'ın Başında Olsam Fatih Terim'i Getiririm Medipol Başakşehir'den Galatasaray'a Gönderme
Turgut Özal, Naim Süleymanoğlu'na Türkiye'deki İlk Basın Toplantısında Tercümanlık Yaptı Galatasaray, 2009 Yılından Sonra İlk Kez 5 Gol Birden Yedi