Son Dakika Haberleri: Emniyet Hizmet Binası İçin Protokol İmzalandı

Emniyet Hizmet Binası İçin Protokol İmzalandı

5 ay önce

Kayseri Valiliği ve Kocasinan Belediyesi arasında Osmangazi Mahallesinde yapılacak yeni emniyet hizmet binası için protokol imzalandı.

Emniyet Hizmet Binası İçin Protokol İmzalandı, System.String[]
 Kayseri Valiliği ve Kocasinan Belediyesi arasında Osmangazi Mahallesinde yapılacak yeni emniyet hizmet binası için protokol imzalandı.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Valilik Toplantı salonunda düzenlenen protokol imza törenine Kayseri Valisi Süleyman Kamçı, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular ve Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar katıldı.

Kamçı'nın emniyet hizmet binasını Kayseri'ye kazandıran Kocasinan Belediyesine teşekkür ettiği belirtildi.

Gerek yerel yönetimlerin gerekse mahalli idarelerin güvenlik konusunda önemli yatırımlar yaptığını vurgulayan Kamçı, şunları kaydetti:

"Şehrimizde devletimiz tarafından yapılan yatırımlar var. Polis merkezleri yapılmaya çalışılıyor. Buna rağmen eksikliklerimiz var. Bu eksiklikleri gidermek adına Büyükşehir Belediyemiz 2 tane polis merkezinin temelini attı. Onun haricinde Melikgazi Belediyesi bir temel attı. Kocasinan Belediyesi'de Osmangazi Mahallesine Polis Merkezi yapacak. Daha önce uyguladığımız projelerde Selçuklu mimarisine özgü bir mimari kullanıldı. Kocasinan Belediyesi tüm masraflarını karşılamak üzere emniyet teşkilatımıza güzel bir bina yapacak."

Törenin, protokolün imzalanmasının ardından sona erdiği kaydedildi.Seçime 64 Gün Kala Yeni İttifak! Adalet, Doğru Yol ve Anavatan Partileri Birleşti Damadın "Hayır Demek Ne Mümkün" Cevabı Sonrası, Nikah Memuru Nikahı İptal Etti

Oyuncak Drone Düşürüldü, Dünya "Suudi Arabistan'da Darbe Oluyor" Diye Ayağa Kalktı