Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi - Son Dakika

Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi

9 yıl önce

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve trafik ekipleri, yeni yıla görevleri başında girdi.

Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi, System.String[]

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve trafik ekipleri, yeni yıla görevleri başında girdi. Yeni yıla ailelerinden uzak giren polisleri, Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel yalnız bırakmadı.


KOM ekipleri tarafından uygulama noktasında yeni yılın ilk saatlerinde ekipler, uyuşturucu tacirleri ve kaçakçılara yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Araçlarda narkotik köpeği yardımıyla arama yapan KOM ekipleri, şüpheli gördükleri bazı çantalarda da aramalar yaptı.


Görevi başındaki memurları ile birlikte yeni yıla giren Erzincan Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel, "Emniyet teşkilatı, bilindiği üzere 24 saat sürekli çalışan, hizmet üreten bir teşkilattır. Halkın eğlencede olduğu zamanlarda farklı anlamlarda değerlendirdiklerini biliyoruz. Erzincan Emniyeti olarak kendi kadromuzla birlikte uygulama noktasında, suç ve suçlular ile mücadele kısmını icra etmeye çalışıyoruz. 2012 yılının herkese başarılı bir yıl olmasını diliyoruz." dedi.


Görevli güvenlik güçleri, yeni yılın ilk saatlerinde soğuk havaya aldırış etmeden çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 01:14 Kaynak: CHASon Dakika

ABD'nin 11 askerinin İran saldırısında beyin sarsıntısı geçirdiği ortaya çıktı
İmamoğlu cemevleriyle ilgili soruya Diyanet'in faiz kararıyla yanıt verdi İlkokul öğrencisi, valinin makam aracındaki bayrağı öptü

Son Dakika Haberleri