Son Dakika Haberleri: Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi

Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi

7 yıl önce

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve trafik ekipleri, yeni yıla görevleri başında girdi.

Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi, System.String[]
Erzincan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve trafik ekipleri, yeni yıla görevleri başında girdi. Yeni yıla ailelerinden uzak giren polisleri, Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel yalnız bırakmadı.

KOM ekipleri tarafından uygulama noktasında yeni yılın ilk saatlerinde ekipler, uyuşturucu tacirleri ve kaçakçılara yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Araçlarda narkotik köpeği yardımıyla arama yapan KOM ekipleri, şüpheli gördükleri bazı çantalarda da aramalar yaptı.

Görevi başındaki memurları ile birlikte yeni yıla giren Erzincan Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel, "Emniyet teşkilatı, bilindiği üzere 24 saat sürekli çalışan, hizmet üreten bir teşkilattır. Halkın eğlencede olduğu zamanlarda farklı anlamlarda değerlendirdiklerini biliyoruz. Erzincan Emniyeti olarak kendi kadromuzla birlikte uygulama noktasında, suç ve suçlular ile mücadele kısmını icra etmeye çalışıyoruz. 2012 yılının herkese başarılı bir yıl olmasını diliyoruz." dedi.

Görevli güvenlik güçleri, yeni yılın ilk saatlerinde soğuk havaya aldırış etmeden çalışmalarını aralıksız sürdürdü.AK Parti'nin Genç Milletvekili Rümeysa Kadak, Kaç Yaşında Emekli Olacağını Duyurdu Ünlü Şarkıcı Iggy Azalea'dan, Pelüş Oyuncaklı Kışkırtıcı Paylaşım!

Evlenmek Üzere Olduğu Kadını Başka Biriyle Gören Adam Cinnet Getirdi