Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi - Son Dakika

Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi

01.01.2012 13:14
Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi, System.String[]

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve trafik ekipleri, yeni yıla görevleri başında girdi.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ve trafik ekipleri, yeni yıla görevleri başında girdi. Yeni yıla ailelerinden uzak giren polisleri, Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel yalnız bırakmadı.

KOM ekipleri tarafından uygulama noktasında yeni yılın ilk saatlerinde ekipler, uyuşturucu tacirleri ve kaçakçılara yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürdü. Araçlarda narkotik köpeği yardımıyla arama yapan KOM ekipleri, şüpheli gördükleri bazı çantalarda da aramalar yaptı.

Görevi başındaki memurları ile birlikte yeni yıla giren Erzincan Emniyet Müdürü Mehmet Tüzel, "Emniyet teşkilatı, bilindiği üzere 24 saat sürekli çalışan, hizmet üreten bir teşkilattır. Halkın eğlencede olduğu zamanlarda farklı anlamlarda değerlendirdiklerini biliyoruz. Erzincan Emniyeti olarak kendi kadromuzla birlikte uygulama noktasında, suç ve suçlular ile mücadele kısmını icra etmeye çalışıyoruz. 2012 yılının herkese başarılı bir yıl olmasını diliyoruz." dedi.

Görevli güvenlik güçleri, yeni yılın ilk saatlerinde soğuk havaya aldırış etmeden çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi
Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Emniyet Mensupları, Yeni Yıla Uygulama Noktasında Girdi - Son Dakika


Son Dakika

Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor Azerbaycan ordusu Ermenistan'a ait savaş uçağı ve İHA düşürdü TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl Minnoşlar filmi nedeniyle Netflix aboneliklerinde iptaller rekor kırdı Araçla çarpışan motosikletli 2 kardeş, metrelerce sürüklendi 10 yıllık evliliğini tek celsede bitiren oyuncu Mustafa Üstündağ, yeni aşka yelken açtı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz'den gözdağı: Ben konuşursam Türkiye'ye adım atamazlar