Emniyet Müdürü Akbıyık: Kütahya'da Terör Zemin Oluşturamamıştır - Son Dakika

Emniyet Müdürü Akbıyık: Kütahya'da Terör Zemin Oluşturamamıştır

18.01.2012 18:57
Emniyet Müdürü Akbıyık: Kütahya'da Terör Zemin Oluşturamamıştır, System.String[]

2011 yılının değerlendirmesini yapan Kütahya İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık, Kütahya'da suç oranlarının düştüğünü ifade etti.

2011 yılının değerlendirmesini yapan Kütahya İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık, Kütahya'da suç oranlarının düştüğünü ifade etti. Akbıyık, "Kütahya'daki suç çeşitlerine baktığımızda terör yine ilin hassas yapısından dolayı yüz bulup zemin oluşturamamıştır. Organize suçlar ve mafya türü de yerleşememiştir. Kütahya huzurlu bir şehir olma ismini korumaktadır." dedi.

Kütahya İl Emniyet Müdürü Kadir Akbıyık, Kütahya'da suç oranlarında düşüş olduğunu ifade ederek, il genelindeki polislerin faili meçhul olay bırakmadığını ifade ederek şunları söyledi: "Kütahya'da suç oranlarında müthiş bir düşüş var. Kütahyalımız suça ve suçlulara yüz vermeyip meyil etmemiştir. Polisimiz de suç işleyenleri de anında yakalayıp faili meçhul olay bırakmamaktadır. Kütahya'daki suç çeşitlerine baktığımızda terör yine ilin hassas yapısından dolayı yüz bulup zemin oluşturamamıştır. Organize suçlar ve mafya türü de yerleşememiştir. Kütahya huzurlu bir şehir olma ismini korumaktadır. 2012 yılındaki projelerimizin tamamı vatandaşımızla birlikte yürütebileceğimiz projelerdir. Projelerimizdeki amaç suçun yanlızca polisin önleyebileceği bir oldu değildir sosyolojik bir olgudur. Toplumun destek vermediği bir projede hayatta kalamaz. Gelişen ve değişen toplumda suçla mücadele de şekil olarak değişmektedir. Suçluların kullandığı yöntemler elektronoik aletlere yönelmiştir. Bizim de bunlara karşı koyabileceğimiz elektronik donanımları topluma uygulayabilir hale gelmelidir.

Vatandaşlarımız kendilerini koruyabilecek elektronik sistemleri bir an önce kazanıp güvenliğimize katkı sağlamalıdır."

Emniyet Müdürü Akbıyık: Kütahya'da Terör Zemin Oluşturamamıştır

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Emniyet Müdürü Akbıyık: Kütahya'da Terör Zemin Oluşturamamıştır - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti