Emniyet Müdürü Yılmaz, Mahalle Sakinleriyle Buluştu - Son Dakika

Emniyet Müdürü Yılmaz, Mahalle Sakinleriyle Buluştu

19.01.2012 15:00
Emniyet Müdürü Yılmaz, Mahalle Sakinleriyle Buluştu, System.String[]

"Muhtarlarla Çözüm Topluluğu" projesi kapsamında Konyaaltı ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla biraraya geldi.

Antalya Emniyet Müdürü Ali Yılmaz,

"Muhtarlarla Çözüm Topluluğu" projesi kapsamında Konyaaltı ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla biraraya geldi.

Yılmaz, Gürsu Mahallesi'nde mahalle muhtarları, esnaf ve vatandaşlarla toplantı yaptı. Bu tür toplantılarla güvenlik alanında talep ve beklentilerini alarak yeni stratejiler oluşturduklarını belirten Yılmaz, vatandaşların destekleriyle suçların oluşmadan önlenmesi amacıyla toplumla iç içe sosyal projeler geliştirdiklerini kaydetti.

2011 yılında meydana gelen suçlarda düşüş yaşandığını ve bu toplantıların da bunda etkisi olduğunu bildiren Yılmaz, yaptıkları çalışmalarda vatandaşların görüşlerini aldıklarını, insan merkezli hizmet anlayışını ön planda tuttuklarını söyledi.

Yılmaz, "Haklı eleştiride bulunmak ve hizmet istemek her vatandaşın hakkıdır. Ancak başarılı çalışmaların devamlılığı için halkın kentin sakini değil, sahibi olması gerekir" dedi.

Yılmaz, geçirdiği kaza sonrası ayağı kırılan Gürsu Mahallesi Muhtarı Esma Yıldız'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Emniyet Müdürü Yılmaz, Mahalle Sakinleriyle Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki terör saldırısının ardından akıllara ABD'nin uyarısı geldi Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Herhangi bir can kaybı yok, operasyon devam ediyor Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Ermenistan Başbakanı Paşinyan'ın eşi Anna Hakobyan: Kadın birlikleri oluşturup eğitimlere başlıyoruz Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Son Dakika: Bakan Koca tek tek sıraladı! İşte İstanbul için planlanan koronavirüs tedbirleri Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu