Son Dakika Haberleri: Emre Altuğ, Çağla Şıkel'e Teklif Götürünce Akıllara "Barışacaklar mı?" Sorusu Geldi

Emre Altuğ, Çağla Şıkel'e Teklif Götürünce Akıllara "Barışacaklar mı?" Sorusu Geldi

2 yıl önce

Emre Altuğ, eski eşi Çağla Şıkel'e dans gösterisi için teklif götürdü. Altuğ'un son hareketi "Barışacaklar mı?" dedikodularını da beraberinde getirdi.

Boşanmalarına rağmen birbirlerinden bir türlü kopamayan Emre Altuğ ve Çağla Şıkel çifti son gelişmelerin ardından "Barışacaklar mı?" dedikodularını da beraberinde getirdi. Emre, eski eşine konserinde dans etmesi için teklif götürdü.

DANS GÖSTERİSİ YAPACAK

Yedi yıllık evliliklerini iki yıl önce noktalayan Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, dostluklarını devam ettiriyor. Altuğ, bugün Zorlu PSM'de Yıldırım Gürses Şarkıları adlı albümünün lansman konserini verecek. Konserde uzun yıllar bale eğitimi alan Çağla Şıkel de sahneye çıkıp dans gösterisi yapacak. Bu gelişmelerin ardından ikilinin ayrılsalar da birbirlerinden kopamadıkları görüldü.

Haber Yayın Tarihi : 17.10.2017 08:45 

YORUMLAR


İş Bulamayan Vatandaş, Belediye Binası Önünde Kendini Benzinle Yakarak Yaşamına Son Verdi Yaşlı Adam, Camideki Kasadan Para Çalarken Suçüstü Yakalandı Mehmet Aslan'dan Ekrem İmamoğlu'nun Katıldığı CNN Türk'teki Program Hakkında Çarpıcı İddia: Erken Bitirdiler