Emrah'ın 100 Bin Liralık Dayı Öfkesi! - Son Dakika

Emrah'ın 100 Bin Liralık Dayı Öfkesi!

12.01.2012 13:03
Emrah'ın 100 Bin Liralık Dayı Öfkesi!, System.String[]

Şarkıcı Emrah, hakkında çıkan bir haberden dolayı 5 internet sitesi ve 2 gazeteye tazminat davası açtı.

Şarkıcı ve oyuncu Emrah, bir TV kanalına çıkıp "Emlak kralı Emrah, dayısı olan 86 yaşındaki babam Kaya İpek'i sokağa attı" iddiasında bulunan kuzeni Nedret İpek'le birlikte, nüfus cüzdanı görüntülerini yayınlayan 5 internet sitesi ve 2 gazeteye tazminat davası açtı.

Davacı Emrah, davalılardan toplam 100 bin lira manevi tazminat istedi. Mahkemeye sunduğu dilekçede, yaklaşık 30 yıldır ülkenin en tanınmış sanatçılarından olduğunu belirten Emrah, dayısını sokağa attığı iddiasına ateş püskürdü.

Emrah, " Mersin'deki evimi dayıma tahsis ettim. 13 yıl oturdu. 2011'de dairemi kendi isteğiyle boşalttı. Ben de sattım" sözleriyle kendini savundu. Emrah, mahkemeden 100 bin lira tazminatın yanında, hukuka aykırı olduğunu savunduğu yazıların tedbiren kaldırılması talebinde bulundu.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Emrah'ın 100 Bin Liralık Dayı Öfkesi!
Emrah'ın 100 Bin Liralık Dayı Öfkesi!
Emrah'ın 100 Bin Liralık Dayı Öfkesi!

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Emrah'ın 100 Bin Liralık Dayı Öfkesi! - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Çinli şirket, dayanıklılıklarını artırmak için çalışanlarına kendi kendilerini tokatlattı İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi