Nişanlısının öldürdüğü Emrah Öztürk cinayetinde güvenlik kamerası görüntülerine ulaşıldı - Son Dakika

Nişanlısının öldürdüğü Emrah Öztürk cinayetinde güvenlik kamerası görüntülerine ulaşıldı

2 ay önce

Eskişehir'de kendisinden ayrılmak istediği nişanlısını ormanlık alanda 8 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldüren genç kadının görüntüleri ortaya çıktı. Zanlı ve nişanlısının Kent Ormanı'na giriş ve çıkış anları kameralara yansıdı.

Eskişehir'de kendisinden ayrılmak istediği nişanlısını 8 yerinden bıçaklayıp boğazını keserek öldürdüğü için tutuklanan Zehra Aras ile nişanlısı Emrah Öztürk'ün son görüntüleri ortaya çıktı.

SUÇUNU İTİRAF ETTİ

Olay, geçtiğimiz günlerde Kent Ormanı'nda yaşandı. Nişanlısı Emrah Öztürk'ü Kent Ormanı'na götürdükten sonra 8 yerinden bıçaklayıp boğazını kesen Zehra Aras, ekipler tarafından Antalya'ya kaçmak üzereyken yakalandı. Sorgusunun ardından adliyeye götürülen ve savunmasında suçunu itiraf eden Aras, cezaevine gönderildi.

ORMANA GİRİŞ VE ÇIKIŞLARI KAMERALARA YANSIDI

Eskişehir- Seyitgazi karayolu üzerinden zanlı Zehra Aras ve hayatını kaybeden Emrah Öztürk'ün 23 Şubat saat 11.40 sularında ormana girişi ve Zehra Aras'ın saat 12.10'da tek başına çıktığı görüntüler, güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Bölgede bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, Zehra Aras ormandan tek başına çıkışının ardından yolun karşısına gelerek bölgeden uzaklaştığı görülüyor.

NE OLMUŞTU?

Eskişehir'de 24 Şubat tarihinde, Zehra Aras isimli kadın, nişanı atacağını söyleyen nişanlısı Emrah Öztürk'ü, boğazını keserek öldürmüştü. Emrah Öztürk'ten haber alamayan yakınlarının ihbarı üzerine güvenlik ve iş yeri kameralarını inceleyen polis ekipleri, bu kişi ile nişanlısı Zehra A'nın Eskişehir-Seyitgazi kara yolundaki ormanlık alana girdiğini ancak genç kızın buradan tek başına ayrıldığını belirlemişti. Ormanlık alanda yapılan incelemede, bıçaklanarak öldürülen Öztürk'ün cesedi bulunmuş, katil zanlısı Zehra Aras ise Antalya'ya kaçmak isterken yakalanmıştı. Suçunu itiraf eden zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.

Nişanlısının öldürdüğü Emrah Öztürk cinayetinde güvenlik kamerası görüntülerine ulaşıldı
Nişanlısı tarafından boğazı kesilerek öldürülen Emrah Öztürk'ün paylaşımı yürekleri dağladı

Nişanlısını vahşice öldüren Zehra, "Ben bıçak güzeliyim" paylaşımı yapmış


YORUMLAR


Son Dakika

'Evde Kal' uyarılarının dikkate alınmadığı Sivas'ta cadde ve sokaklar dolup taştı
Koronavirüsün nasıl bu kadar bulaşıcı olduğunun şifresi çözüldü İBB, yardım kampanyasının hesabına konulan blokeyi kaldırmak için mahkemeye başvurdu