Son Dakika Haberleri: Emre Altuğ'a Sert Tepki! "Bende Seni Affetmiyorum"

Emre Altuğ'a Sert Tepki! "Bende Seni Affetmiyorum"

12 ay önce

Son günlerde şarkısında "Affetmem Asla Seni" diyen Emre Altuğ'a, o şarkının söz yazarının ailesinden sert tepki geldi.

Emre Altuğ'a Sert Tepki!

Türk sanat müziğinin usta ismi Yıldırım Gürses bestelerini seslendiren Emre Altuğ'a, o şarkıların vefat eden söz yazarı Mustafa Sevilen'in ailesinden sert tepki geldi. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Aydınlık Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısında, Yıldırım Gürses'in çok sayıda şarkısının söz yazarı merhum Mustafa Sevilen'in eşi Ömür Sevilen'le yaptığı söyleşiye yer verdi. Emre Altuğ'un geçtiğimiz günlerde düzenlenen 'Yıldırım Gürses Şarkıları' albümünün lansman konserine katılan Ömür Sevilen, Altuğ hakkında Akay'a çok sert açıklamalar yaptı.

"BENDE SENİ AFFETMİYORUM"

İşte Ömür Sevilen'in Emre Altuğ hakkında Akay'a söyledikleri:

"Ben konser için İstanbul'a Küçükkuyu'da bulunan yazlığımdan geldim. Bilseydim gelmezdim. Salonda, 'Çal Kanunum Çal' isimli şarkının söz yazarı Cengizhan Mutlu ile yan yana oturduk. Emre Altuğ konserde rahmetli eşim Mustafa Sevilen'in sözlerini yazdığı şarkıları okudu, ancak ismini bile anmadı. Eşimin yazdığı Affetmem Asla Seni isimli şarkıyı konserde bulunan seyirci ile birlikte okurken, ben de yerimden hop oturup hop kalktım. Neredeyse ayağa kalkıp ben de seni affetmiyorum Emre Altuğ diyecektim ama basiretim bağlandı. Cengizhan Bey, 'Beni anmalarını bırakın, bu kadar güftesi bestelenmiş şair Mustafa Sevilen'in bile adını anmadılar. Yazıklar olsun' dedi."
İstediği Zammı Alamayan Emrah, Diziye Nefes Kesen Bir Bölümle Veda Etti 7 Ay Tutuklu Kaldığı Cezaevindeki Kitaplarla Sınava Hazırlanıp Üniversiteyi Kazandı

Berkay'a Kafa Atan Arda'ya Bir Şok da Kayınpederinden! Sabri Doğan, Kızı Aslıhan'ı Yanına Aldı