Emre Altuğ Akmerkez'de sahne aldı - Son Dakika

Emre Altuğ Akmerkez'de sahne aldı

27.08.2019 23:02
Emre Altuğ Akmerkez'de sahne aldı, System.String[]

Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras'ta Yıldızlı Buluşmalar" programına şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ konuk oldu.

Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras'ta Yıldızlı Buluşmalar" programına şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ konuk oldu.

Akmerkez'de gerçekleştirilen etkinliğe müzikseverler yoğun ilgi gösterdi.

Altuğ'un "Sen Benim Şarkılarımsın", "İbreti Alem", "Sonbahar Rüzgarları", "Yani", "Gidecek Yerim mi Var", "Aşkı Kıyamet", ve "Neyleyim gibi sevilen şarkıları seslendirdiği konserde, Burhan ve Gökhan Şeşen de "Olacak O Kadar" ve "Dert Olur" şarkılarını dinleyicilerin beğenisine sundu.

Altuğ'a "Yani" şarkısında abisi Ahmet Altuğ davulda eşlik etti.

Sanat hayatına nasıl başladığına dair bilgiler verip, çocukluk anılarını anlatan Altuğ, dinleyicilerin sorularını da yanıtladı.

Salı günleri 20.00'de ücretsiz gerçekleşen etkinliğe 3 Eylül'de Can Bonomo konuk olacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Emre Altuğ Akmerkez'de sahne aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yarından itibaren İstiklal Caddesi'ne yalnızca 7 bin kişi giriş yapabilecek Kılıçdaroğlu, iktidara bu kez Çin üzerinden yüklendi: Arayıp maliyetini sordum, cevap bir haftada geldi MasterChef'ten elenen Ayyüce Kamit, Emir Elidemir ile çıkan aşk haberlerine açıklık getirdi Asgari ücret zammı için 4 Aralık'ta yapılacak ilk toplantı internet üzerinden gerçekleştirilecek İndirimli elektrik için son gün 5 Aralık Türk bilim insanları keçi sütünün içindeki bir maddenin koronavirüse karşı etkili olduğunu tespit etti Yürek yakan detay! Koronadan ölmeden 2 saat önce eşinden helallik istemiş Sabah saatinde geldiler, mağazanın camını kırıp onlarca mont çaldılar