Emre Altuğ Alaçatı'da Gazino Açıyor - Son Dakika

Emre Altuğ Alaçatı'da Gazino Açıyor

01.05.2018 11:28

Emre Altuğ, otel işletmeciliğinden sonra gazino açmaya karar verdi. Alaçatı'da gazino açmaya hazırlanan şarkıcı, sahne almaları için birçok ünlü isimle anlaştı.

Ünlü şarkıcı Emre Altuğ, mekan açan ünlüler kervanına katıldı. Şarkıcı, yeni bir gazino açacağını açıkladı. Altuğ'un yeni mekanında Deniz Seki, Cenk Eren ve Rubato gibi isimler sahne alacak.

BARI KAPATMIŞTI

HT Magazin'den Tarkan Abdullahoğlu'nun haberine göre, Emre Altuğ Gazinosu kapılarını açmaya hazırlanıyor. 2013 yılında Alaçatı'da otel ve bar açarak ticarete atılan ünlü popçu işleri büyütüyor. Barını kapatıp otelciliğe devam eden ünlü popçu, bu kez de gazino açıyor.

KADRO İDDİALI

Etiler'de oğlu Uzay'la görüntülenen Altuğ, bu yaz Alaçatı'da gazino açacağını doğrulayarak "Bir yer aldık, gazino yapacağız. Deniz Seki, Cenk Eren, Mehmet Erdem, Rubato, Yaşar ve Deha sahne alacak. Ben de çıkacağım" dedi.

"OYUNCULUĞA ÜŞENİYORUM"

Dizi ve film projeleri de sorulan Altuğ, "Tiyatro mezunuyum ama oyunculuğa üşeniyorum, çok zaman alıyor. O kadar özgür olamıyorsun" diyerek tekliflere kapılarını kapattı.

Emre Altuğ Alaçatı'da Gazino Açıyor

Son Dakika Magazin Emre Altuğ Alaçatı'da Gazino Açıyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)

Son Dakika

'Kim Milyoner Olmak İster' programına katılan yarışmacı ablasına yaptıklarıyla şaşırttı! Tuvalete kilitleyip, kelepçelemiş Alexander Sörloth'un performansı, Almanya'da tartışma konusu oldu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kısıtlamalara uyulmazsa ilave tedbirler alabiliriz 3 kez ortadan kaybolan liseli kız uyuşturucu bağımlısının evinde bulundu! Anne yaşananlara isyan etti Sağlık Bakanlığı: Korona testi için belirlenen ücretten fazlasını alan özel hastanelere yaptırım uygulanacak, fazla alınan ücret iade edilecek 'İkiye tam bölünemeyen sayıyı' bilebilmek için jokerlerini kullanan yarışmacı sosyal medyanın gündemine oturdu Hocalı'da Türkçe bildiği için Azerbaycanlıları katleden Ermeni milis, 30 yıl sonra yakalandı İbo Show'da Hülya Avşar'la düet yapan İbrahim Tatlıses, gözyaşlarına hakim olamadı