Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladı - Son Dakika

Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladı

28.08.2019 22:44

Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladıİSTANBUL - Pop müziğin başarılı ismi Emre Altuğ, tüm hızıyla devam eden Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras'ta Yıldızlı Buluşmalar'ın konuğu oldu.

Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladı

İSTANBUL - Pop müziğin başarılı ismi Emre Altuğ, tüm hızıyla devam eden Grup Gündoğarken ile Akmerkez Üçgen Teras'ta Yıldızlı Buluşmalar'ın konuğu oldu. Geçmişten bu yana en sevilen şarkılarını yıldızların altında akustik performans ile yorumlayan Altuğ'a, Burhan-Gökhan Şeşen eşlik etti.

Türk pop müziğinin sevilen ismi Emre Altuğ, Akmerkez Üçgen Teras'ta müzik ve sohbet dolu bir akşam yaşattı. Grup Gündoğarken ile Yıldızlı Buluşmalar'a konuk olan Altuğ, bir yandan şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi, bir yandan da Grup Gündoğarken'in sıcak ve samimi sohbetlerine sevimli öyküleriyle eşlik etti. Yıldızın gecenin başından sonuna sergilediği canlı performansı hayranlarından tam not aldı.

Altuğ'u izleyenler arasında oğulları Uzay ve Kuzey de vardı. Arkadaşları ile gelen iki kardeşin keyifli halleri dikkat çekti.

'Yani' parçasına abisi eşlik etti

Emre Altuğ'un abisi Ahmet Altuğ'da izleyenler arasındaydı. Emre Altuğ'un ricası üzerine Ahmet Altuğ baterinin başına geçti. Altuğ abisinin 20 sene sonra baterinin başına geçtiğini söyledi. Aynı sahneyi paylaşan Altuğ kardeşler 'Yani' parçası ile büyük beğeni topladı. 'Gidecek Yerim mi Var', 'Aşk-ı Kıyamet' ve 'Neyleyim' parçaları ile üçleme yapan Altuğ'a binlerce hayranı eşlik etti.

İranlı hayranından davet

Ayrıca gece boyu izleyicilerin sorularını da yanıtlayan Altuğ'a İran'dan gelen hayranı İran'da konser vermeyi düşünüp düşünmeyeceğini sordu. Çok istediğini belirten Altuğ; "Ancak maalesef istediğimiz yerlerde konser veremiyoruz. Önce talep edilmesi gerekli. Davet ederseniz tabii ki" dedi.

Gelecek misafir Can Bonomo olacak

Akmerkez Üçgen Teras'ta her salı akşamı Grup Gündoğarken'in ev sahipliğinde düzenlenen program serisinin 3 Eylül'deki konuğu, Can Bonomo olacak. Bonomo sevilen şarkılarını tüm Akmerkez misafirleri için söyleyecek.

Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladı
Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladı
Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladı
Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladı

Kaynak: İHA

Son Dakika Kültür Sanat Emre Altuğ ile Grup Gündoğarken Akmerkez'de binleri ağırladı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti 00:10 İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu 22:39 Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı 21:55 Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı
Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı 21:03 Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı Tecavüzlerin patladığı kampta genç kızlara düzenli olarak hamilelik testi yapıyorlar 17:44 Tecavüzlerin patladığı kampta genç kızlara düzenli olarak hamilelik testi yapıyorlar Mansur Yavaş, 16:55 Mansur Yavaş, "Lezzet Ankara" projesine tepki gösteren Yemek Sepeti CEO'suna cevap verdi: Doğru yolda olduğumuz görülüyor
Gözyaşları içinde Müge Anlı'ya sarıldı! Anne babasının katillerini arayan adam canlı yayında kriz geçirdi 15:21 Gözyaşları içinde Müge Anlı'ya sarıldı! Anne babasının katillerini arayan adam canlı yayında kriz geçirdi Rusya'da korkunç olay! Canavar ayı, 16 yaşındaki çocuğu parçalara ayırarak yedi 12:35 Rusya'da korkunç olay! Canavar ayı, 16 yaşındaki çocuğu parçalara ayırarak yedi
Advertisement