Son Dakika Haberleri: Emre Aşık ve 3 yaşındaki kızının videosundaki dialog kan dondurdu

Emre Aşık ve 3 yaşındaki kızının videosundaki dialog kan dondurdu

2 ay önce

Eşi Yağmur Aşık ile çekişmeli bir boşanma sürecinde olan Emre Aşık ve küçük kızı Elvin'in videosu ortaya çıktı. Küçük kızın videoda babasına "Annemin yanına gitme seni öldürür" dediği anlar sosyal medyada olay oldu.

Boşanma davaları süren Emre Aşık ve Yağmur Aşık'ın çocukları bakıcısı tarafından darbedildi. Anne Aşık, bakıcıdan şikâyetçi oldu. Emre Aşık ise olayı öğrendikten sonra hem anne Yağmur Sarnıç'tan hem de bakıcıdan şikayetçi oldu

"EMRE ÇOCUKLARINI DEFALARCA DÖVDÜ"

Kanal D'deki 2. Sayfa programına katılan Yağmur Sarnıç yaşanan bakıcı dehşetini canlı yayında anlattı: "Bu olay yaşandığında ben evdeydim. Çocuklarımı 7/24 evde tutacak halim yok. Gittikleri yer sitenin güvenlikli kamerası olan oyun alanı. Ben o arada evdeyim, oğlumla ilgileniyorum. Bir yardımcı izinli olduğu için, diğer yardımcı kızları parka götürdü. O götürdüğü yerin her yerinde kamera var. Ben çocuklarımı ipsiz sapsız kimsenin bilmediği bir yere göndermedim. Sitenin oyun alanı. Benim haberim olmadan zaten kimse dışarı çıkamaz… Emre Aşık artık benim eşim değil, o görüntüleri izleyince bakamıyor ya kendisi daha önce çocukları defalarca dövdü. Şu an orada rol yapıyor." demişti.

EMRE VE KIZININ VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI

Bu olayların ardından bugün TV100'de yayınlanan Duymayan Kalmasın programında Emre Aşık ve 3 yaşındaki kızı Elvin'in çekilen bir videosu yayınlandı. Videoda 3 yaşındaki çocuk, babasına "Annemin yanına gitme seni öldürür" dediği anlar dikkat çekti. Emre Aşık'ın kızına "Anne yapacak?" sorusuna kızının "Anne ölecek" demesi de akılları karıştırdı.

Haber Yayın Tarihi: 26.06.2019 04:33 

YORUMLAR


Prof. Cenk Yaltırak: 2026'ya kadar Marmara'da 7,5 büyüklüğünde deprem olacak
5 bin liralık otomobilin sürücüsüne 10 bin lira ceza kesildi Ünlü isimden altına yatırım tavsiyesi: Fiyata bakmadan alın