Son Dakika Haberleri: Emre Belözoğlu: Beşiktaş'ın Şansı Daha Fazla, Hata Yapmalarını Bekliyoruz

Emre Belözoğlu: Beşiktaş'ın Şansı Daha Fazla, Hata Yapmalarını Bekliyoruz

7 ay önce

Medipol Başakşehir kaptanı Emre Belözoğlu, "Beşiktaş şampiyonlukta avantajlı taraf, hata yapmalarını bekliyoruz. Beşiktaş'a göre az tecrübesi olan bir takımız. İşimiz zor." dedi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Medipol  Başakşehir'in kaptanı  Emre Belözoğlu, 'Futbolun Zirvesi' etkinliğinde açıklamalarda bulundu.  Hürriyet'in haberine göre,  Beşiktaş'la olan şampiyonluk mücadelesi hakkında soruları yanıtlayan Belözoğlu,  Karabükspor karşısında alınan beraberliği de değerlendirdi.

Emre Belözoğlu'nun sözleri şöyle;

"BEŞİKTAŞ'A GÖRE AZ TECRÜBESİ OLAN BİR TAKIMIZ"

"Biz kazanmak için oynadık. Maç bize de geldi. Hemen hemen her takım bize karşı farklı oynuyor. Büyük takım algısı oluşuyor ligdeki durumdan dolayı. Lig başında böyle bir hedefimiz olmasa da son dönemde bunu dile getiriyoruz.  Beşiktaş şampiyonlukta avantajlı taraf, hata yapmalarını bekliyoruz. Biz de sonuna kadar yarışın içinde olacağız. Bunun sürekli hale gelmesi gerek.  Beşiktaş'a göre az tecrübesi olan bir takımız. İşimiz zor, sonuç ne olursa olsun değerli bir sene bizim için."

Kaynak: Sporvadisi.com


Kayyum, Uğur Soğutma'da Takmaklı Soyadını Taşıyanları İşten Çıkardı Cadde Ortasında Tecavüze Uğrayan Kadına Yardım Etmek Yerine, Cep Telefonuyla Görüntü Çektiler
Burak Özçivit'i Taciz Eden Rus Model Suskunluğunu Bozdu: Böyle Bir Tepki Almamıştım