Son Dakika Haberleri: Emre Belözoğlu'na fırça uzatan Corentin Siamang, Türkiye forması giyip özür diledi!

Emre Belözoğlu'na fırça uzatan Corentin Siamang, Türkiye forması giyip özür diledi!

4 gün önce

İzlanda Havalimanında Emre Belözoğlu'na fırça uzatan Belçikalı Corentin Siamang, "Amacım şaka yapmaktı, Türkiye'yi aşağılamak veya ırkçılık değildi." diyerek özür diledi.

A Milli Takımımızın, dün İzlanda havalimanında yaşadıkları tüm dünyada olay olmuştu. İlk olarak saatlerce havalimanında bekletilen oyuncular ve teknik heyet ardından şok bir olayla karşıya kalmıştı. Bir kişi, kaptanımız Emre Belözoğlu röportaj yaparken tuvalet fırçası uzatmıştı. Bu fırçacının daha sonra Belçika vatandaşı Corentin Siamang olduğu ortaya çıkmıştı.

"MAKSADIM TÜRKİYE'Yİ AŞAĞILAMAK DEĞİLDİ"

Taraftarlar, saatlerce Siamang'a ulaşmaya çalışırken sosyal medyaya Siamang'ın özür videosu düştü. Türkiye forması giyen Siamang, "Maksadım Türkiye'yi aşağılamak veya ırkçılıkdeğildi, sadece şaka yapmaktı. Türk halkından özür diliyorum. En büyük Türkiye" dedi.

Emre Belözoğlu'na fırça uzatan Corentin Siamang, Türkiye forması giyip özür diledi!
Haber Yayın Tarihi : 11.06.2019 08:21 

YORUMLAR (45)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Çeşme'de tatilciler eğlence için 3 liralık huniye 20 lira veriyor Rize'de ilginç gelenek; sabahın ilk ışıkları ile dağ horozu gözlüyorlar Tunceli'de ters laleler jandarma korumasında AK Parti'den Moody's'in Türkiye kararına sert yanıt: Sivrisinek vızıltısından ibaret