Son Dakika Haberleri: Emre Kınay 13 Şehitimiz İçin: Başsağlığı Dilemek Yetmez Ağla Türkiye

Emre Kınay 13 Şehitimiz İçin: Başsağlığı Dilemek Yetmez Ağla Türkiye

2 yıl önce

Şırnak'taki helikopter kazasında 13 şehidimizin ardından Türkiye yasa boğuldu. Oyuncu Emre Kınay, sosyal medyadan "Başsağlığı dilemek yetmez ağla Türkiye" dedi.

Dünkü helikopter kazasında 13 şehit vermemizin ardından sosyal medyadan duygu dolu mesajlar yağdı. Ünlüler de bu acı habere sessiz kalmadı. Oyuncu Emre Kınay, "Başsağlığı dilemek yetmez, ağla Türkiye" dedi.

"YÜREK YANGIN YERİ"

Emre Kınay Türk bayrağı fotoğrafı paylaşıp şu notu düştü: "Verilen sözler de bitmedi terör de...Acı da kahpelik de gözyaşı da... Kıymetli evlatları ölüyor ülkemin hergün.... 1-3-5-13 rakamlarla tanımlanarak... Hikayelerine bakınca tutuklanmışlar sonra görevlerine iade edilmişler... Sonra terfi etmişler...Bu akşam şehit oldular...Diğerleri de bir gayri hakkına gittiler...Başsağlığı dilemek yetmez ağla Türkiye! Yürek yangın yeri...Evlatların öldü...yine...ALLAHIM BU SON OLSUN!"

İşte Emre Kınay'ın o paylaşımı:


YORUMLAR


Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? Şarkıcı Göksel'in Yataktaki Cesur Pozu Olay Oldu Kılıçdaroğlu, Mitingde Bozkurt Yapan Vatandaşlara Seslendi: İşte O Milliyetçidir, Ülkücüdür