Son Dakika Haberleri: Emre Kınay'dan Atatürk'ün Annesini Hedef Alan Sözlere Sert Yanıt: Şerefsiz

Emre Kınay'dan Atatürk'ün Annesini Hedef Alan Sözlere Sert Yanıt: Şerefsiz

2 yıl önce

Ünlü sanatçı Emre Kınay, Mustafa Kemal Atatürk'ün annesini hedef alan Hasan Akar'a "Eğer ispatlamazsan o kayıtları şerefsizsin" sözleriyle karşılık verdi.

Sanatçı Emre Kınay, Hasan Akar'ın Mustafa Kemal Atatürk'ün annesini hedef alan sözlerine çok sert sözlerle yanıt verdi.

AFET İNAN HAKKINDA SKANDAL SÖZLER

TVNet'te yayımlanan 'Derin Tarih' isimli programda Mustafa Kemal Atatürk'ün manevi kızı Afet İnan hakkında skandal sözlere imza atıldı. 'Derin Tarih' dergisinin Latife Hanım konulu sayısının işlendiği "Latife Hanım Çankaya'nın ikinci first lady'si miydi?" sunuşuyla hazırlanan programda, Atatürk'ün manevi kızı Afet İnan hakkında skandal ifadelerde bulunuldu.

"ATATÜRK'ÜN ANNESİ..."

Atatürk'e hakaret eden Mustafa Armağan, Yavuz Bahadıroğlu ve Süleyman Yeşilyurt'un bu programının ardından Hasan Akar, Atatürk'ün annesini hedef aldı. Hasan Akar "Atatürk'ün annesi Selanik genelevinde çalışıyordu" şeklinde alçakça ifadeler kullandı.

"İSPATLAMAZSAN ŞEREFSİZSİN"

Ünlü sanatçı Emre Kınay, Hasan Akar'ın bu sözlerine karşılık Twitter'da çok sert bir mesaj paylaştı. Emre Kınay, "Şerefsiz!!! Eğer ispatlamazsan o kayıtları şerefsizsin! Görün iste! Kimlerin bitini kanlandırdınız! Neredeydiler, kimden cesaret aldılar?" diye yazdı.

İşte Emre Kınay'ın o paylaşımı;


YORUMLAR


Yeni Zelanda Saldırganının Ailesi: Özür Dileriz, Sadece Eve Gidip Saklanmak İstiyoruz Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş