En Büyük Balığı Avlamak İçin Yarıştılar - Son Dakika

En Büyük Balığı Avlamak İçin Yarıştılar

30.08.2017 11:00
En Büyük Balığı Avlamak İçin Yarıştılar, System.String[]

Bu yıl ikincisi düzenlenen MOST (Mediterranean Offshore Sportfishing Tournament) Bodrum Turnuvası'nda Türkiye turnuva rekoru kırıldı.

İki gün boyunca büyük rekabete sahne olan etkinlikte Turgut Konukoğlu, Adil Konukoğlu, Sami Konukoğlu, Uğur Işık, Sinan Kosif, Can Dikmen, Alp Kırşan, Can Okan, Berent Akdemir, Cihan Kosif, Sedat Akdemir, İskender Atakan, Çağdaş Çağlar ve Mehmet Fırat gibi ünlü isimler yarıştı.

Sunuculuğunu Alp Kırşan'ın üstlendiği yarışmada turnuvanın ikinci günü gerçekleşen yarışlarda Sanko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Turgut Konukoğlu yakaladığı 116 kiloluk orkinos ile rekor kırarak birinci oldu. Sanko Holding Başkan Vekili Adil Konukoğlu, 67 kilo orkinos yakalayarak ikinci Alp Kırşan ise üçüncü oldu.

Başhakemliğini IGFA temsilcisi Dr Serdar Günseren'in yaptığı turnuvanın ev sahipliğini ise Av. Can Özer yaptı. Yarışmanın ilk gününde ise Omnia teknesi ile Can Okan ve ekibi birinci sırada yer aldı.

TÜRKİYE TURNUVA REKORU KIRILDI !

Turnuvanın ikinci gününde uzun bir mücadele sonunda Bluefin teknesi Turgut Konukoğlu ve ekibi tuttukları 116 kg'lık Orkinos ile Türkiye'de bugüne kadar yapılan turnuvalar içinde en büyük balığı tutarak Türkiye Turnuva rekorunu kırdı!

Palmarina Bodrum'da düzenlenen etkinlikte derece alan tekneler yarışın yorgunluğunu Samsha Band grubu ile eğlenerek attı.

MOST'un düzenlediği turnuvanın ödül törenine yarışmacıların yanı sıra birçok ünlü isimler katıldı.Hacı Sabancı, Melda Kosif, Süleyman Kosif, Cansen Kut, Beste- Mustafa Yurttaş, Mina Başaran gibi cemiyet hayatının tanınmış simaları ilgi gösterdi.

Hacı Sabancı turnuvada birinci olan Turgut Konukoğlu ve ekibini teknesinin yanına gelerek tebrik etti.

Melda ve Hale Kosif yarışmada yer alan eşleri Sinan Kosif ve Cihan Kosif'i bir an olsun yalnız bırakmadı.

Heyecan dolu geçen ve dünyada oldukça popüler olan sportif balıkçılığın Türkiye'deki en önemli organizasyonu olarak öne çıkan Most Bodrum Palmarina Bodrum, Bell&Ross , Arvento, Pernigotti, Zumosol, Joy Fm gibi önemli sponsorların desteğiyle gerçekleşti.

En Büyük Balığı Avlamak İçin Yarıştılar

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel En Büyük Balığı Avlamak İçin Yarıştılar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak