En eğlenceli tatil TRT Çocuk kahramanları Forum Trabzon'da - Son Dakika

En eğlenceli tatil TRT Çocuk kahramanları Forum Trabzon'da

13.11.2019 15:24
En eğlenceli tatil TRT Çocuk kahramanları Forum Trabzon'da, System.String[]

TRT Çocuk'un sevilen kahramanları ara tatilde Forum Trabzon'da minik hayranlarını bekliyor.

TRT Çocuk'un sevilen kahramanları ara tatilde Forum Trabzon'da minik hayranlarını bekliyor. İbi ve Tosi'nin katılacağı renkli sahne şovuna tüm minikler davet edildi.

Çocukların severek izlediği çizgi film İbi ve Tosi, 18-19 ve 20 Kasım tarihlerinde her gün 13: 00 -15: 00 ve 17: 00 saatlerinde üç farklı seansta gerçekleşecek etkinlikler ile Forum Trabzon'da küçük hayranlarıyla buluşacak.

Karşılaştıkları sorunlara matematik ve fen bilgilerini kullanarak çözümler üreten ve çocukların eğlenirken öğrenmelerini sağlayan İbi ve Tosi gösterisi; özel dekoru ve sahne şovlarıyla 18-20 Kasım tarihleri arasında Forum Trabzon'da minik izleyiciler ile bir araya gelecek.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlikte çocuklar "İbi ile Tosi" ile birlikte eğlence dolu oyunlar ve çeşitli aktivitelerle keyifli bir gün geçirme fırsatını yakalayacak. - TRABZON

En eğlenceli tatil TRT Çocuk kahramanları Forum Trabzon'da

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel En eğlenceli tatil TRT Çocuk kahramanları Forum Trabzon'da - Son Dakika


Son Dakika

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Şişli'de ünlü bir otelin camından düşen kadın yaralandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı