En İyi Kadın Blogu: Hippi Kız - Son Dakika

En İyi Kadın Blogu: Hippi Kız

26.01.2011 12:49
En İyi Kadın Blogu: Hippi Kız, System.String[]

Popüler Kadın Sitesi Trendus'un Düzenlediği 'Türkiye'nin En İyi Kadın Blogları' Yarışması, 181 Blogun Kıyasıya Rekabetinin Ardından Sonuçlandı.

Üç aydır süren Trendus Kadın Blogları'nın sonuçları nihayet açıklandı. Yarışmada www.hippikiz.com adresiyle Nilüfer Türkoğlu birinci olurken ödülü olan iPad'i sitenin genel yayın yönetmeni Deniz Ünaldı'dan aldı.

Yarışmayı www.hippikiz.com sitesi, aldığı yüksek oylarla birinci bitirirken Buse's Fashion Blog ve Moda Haftası siteleri de ilk üçe girdi.

Güncel bir site gibi her gün yenilenen ve manşetleriyle bir haber sitesini andıran Hippi Kız, kültür sanattan modaya, Hollywood magazininden ilginç hayat hikayelerine geniş bir yelpazede okuyucuya sesleniyor. Haber dilinin hakim olduğu yazılarda kimi zaman Hippi Kız'ın keyifli yorumlarını da bulmak mümkün.

Adını 60'lı yıllarda tüm yetkileri reddeden, komün hayatı savunan özgürlükçü 'Hippi hareketi'nden alan Hippi Kız, özellikle Facebook sayfasında 60'lı-70'li yılların rock şarkılarına yer vererek üyelerini nostaljik bir yolculuğa da çıkarmayı seviyor. John Lennon, Jefferson Airplane, Janis Joplin, The Doors ve Pink Floyd bunlardan sadece birkaçı.

Popüler bloglar arasından sıyrılıp kendine özel bir yer açan www.hippikiz.com'un sloganı ise, "Hayatı ipleme, hippile!"

En İyi Kadın Blogu: Hippi Kız

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Teknoloji En İyi Kadın Blogu: Hippi Kız - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

8 futbolcusu korona olan Beşiktaş, Başakşehir maçı öncesi kadro sıkıntı yaşıyor Libya'daki seçimlerin 24 Aralık 2021'de yapılmasına karar verildi Hollanda'da Türkiye'yi parçalanmış gösteren harita, Türk vekilin tepkisi üzerine düzeltildi PSG, Real Madrid'le sözleşme yenilemeyen Ramos için devreye girecek Trump başkanlığı devretme şartını açıkladı: Tüm oylar sayıldığında doğru olanı yapacağım Ünlü pilottan dev yarış öncesi İstanbul pistine ağır eleştiri: Niye milyonlar harcamışlar? Memur olmak isteyenler dikkat! İşte kadrosuna personel alan kurumların tam listesi Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti