En iyi mankenler seçildi - Son Dakika

En iyi mankenler seçildi

05.12.2016 12:04
En iyi mankenler seçildi, System.String[]

Juri koltuğunda yer alan Estetik Plastik cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur 50 farklı ülkeden gelen mankenleri değerlendirdi.

29. Best Model of the World yarışması bu sene rekor katılımla gerçekleşti.

Dünyanın En İyi Mankenleri- Best Model of the World yarışması, geçtiğimiz Cumartesi gecesi yapıldı. Erkan Özarman'nın organizasyonuyla hayata geçirilen yarışmaya bu sene 50 farklı ülkeden model katıldı. Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur'un da bulunduğu seçkin jüri üyeleri bir kadın, bir de erkek olmak üzere, 29. Best Model of the World birincilerini seçtiler.

Birincilik Türkiye ve Nijerya'nın

Düzenlenen görkemli galada boy gösteren 20 kadın, 20 erkek manken arasından birincilikleri Türkiye ve Nijerya aldı. En iyi manken erkek Türkiye'den Onur Seyit Yaran ve en iyi manken kadın ise Nijerya'dan Joy Akpokiniova oldu.

Seçkin davetliler ve jüri üyeleri

Daha evvel aynı yarışmada Best model birinciliği olan Ece Gürsel'in sunumuyla gerçekleşen yarışma jürisinde uluslararası yarışmalarda da sık sık jüri üyeliği yapan Op. Dr. Bülent Cihantimur'a, Yıldırım Mayruk, Emel Yıldırım, Esra Eron, Şenay Akay, Yılmaz Kunt gibi ünlü isimler eşlik ettiler. Rober Hatemo, Emel Müftüoğlu ve diğer ses sanatçılarının şarkılarıyla keyifli anlar yaşattığı organizasyon sonunda, birinci seçilen yarışmacılar taçlarını geçen senenin birincilerinden devraldılar.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel En iyi mankenler seçildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi