Son Dakika Haberleri: En Rahat Hırsız

En Rahat Hırsız

8 yıl önce

Üsküdar'da defalarca bir eve giren hırsız, yaklaşık 5 bin lira değerindeki malzemeleri alarak kayıplara karıştı.

En Rahat Hırsız, System.String[]
Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri izleyen ev sahibi Erdal Aksu, "Sanki kendi eviymiş gibi, hatta biz hırsızmışız da o ev sahibiymiş gibi..." dedi.

Haber- Kamera: Ramazan EĞRİ/ İstanbul, DHA

Üsküdar Acıbadem Caddesi Nergis Apartmanı 1'inci katta dün gece meydana gelen olay, iddiaya göre şöyle gelişti. Ev sahibi Erdal Aksu, gece saat 03.00 sıralarında işten gelerek duşa girdi. Bu sırada kimliği bilinmeyen hırsız eve girip çıkmaya başladı. Duştan çıkan Aksu, yatıp uyudu. Eve girip çıkmaya ve bulduğu malzemeleri almaya devam eden hırsız, en son girişinde Aksu'nun kız arkadaşı ile karşılaştı. Aksu'nun kız arkadaşının korkup çığlık atması üzerine panikleyen hırsız, evin balkonundan kaçarak kayıplara karıştı. Gürültüye uyanan Aksu, polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, evde parmak izi tespiti yaparak, hırsızı bulmak için çalışma başlattı.

"SANKİ KENDİ EVİYMİŞ GİBİ..."

Hırsızlık olayının ardından evinin karşısında bulunan bir iş yerinin önündeki güvenlik kamerası kayıtlarını incelediğini belirten ev sahibi Erdal Aksu, "İşten gelip duşa girdim sonra yattım. Kız arkadaşım hırsızla karşı karşıya gelmiş ve 'imdat' diye bağırmış. Hırsız korkup kaçmış. Gürültüye uyandım. Hırsızı kaçarken gördüm. Polise haber verdim. Polis ekipleri evde parmak izi incelemesi yaptı. Her yerde hırsızın parmak izleri tespit edildi. Hırsız cep telefonu, altın bileklik, nakit para gibi yaklaşık 5 bin lira değerindeki malzemeleri almış. Hırsızın eve girip çıkmasını güvenlik kamerasından izledim. Defalarca içeriye girip çıkıyor. Balkonda bir süre bekliyor, sonra yine eve giriyor. Çok rahat, sanki kendi eviymiş gibi, hatta biz hırsızmışız da o ev sahibiymiş gibi..." dedi.

O ANLAR GÜVENLİK KAMERASINDA

Hırsızın defalarca eve girip çıkması, olayın meydana geldiği apartmanın karşısındaki bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, hırsızın defalarca evin içerisine girip çıkması, zaman zaman balkonda beklemesi, balkondan inip evi terk etmesi, sonra yine balkona çıkarak eve girmesi ve son girişinde balkondan kaçarak uzaklaşması, ardından da evin ışığının yanarak balkona bir kişinin çıkması görülüyor.
Haber Yayın Tarihi: 28.09.2011 07:50 Kaynak: DHAModacı Gülşah Saraçoğlu, 3 kilo ağırlığındaki taşlı bikinisiyle bütün beğenileri topladı Genelevde çekilen fotoğraf davalık etti! Kilo aldığı söylenen Aleyna Tilki, sarı bikinili paylaşımıyla eleştirilere cevap verdi