En Seksi 101 Esmer Güzeli - Son Dakika

En Seksi 101 Esmer Güzeli

31.03.2014 16:42
En Seksi 101 Esmer Güzeli, System.String[]

Kapakta Kelly Brook ve İngiliz esmer güzeli Rosie Jones, Luisa Zismann, India Reynolds ve Lyucy Pinder'in fotoğrafları yer aldı.

Kapakta Kelly Brook ve İngiliz esmer güzeli Rosie Jones, Luisa Zismann, India Reynolds ve Lyucy Pinder'in fotoğrafları yer aldı.

'İsmimi Hindistan'da spagetti sosuna yazdım' diyen İngiliz güzel Rosie Jones, verdiği özel pozlarla yürekleri hoplattı. Michelle Keegan'i çok seksi bulan Rosie Jones, 44 yaşında olmasına rağmen Jennifer Lopez'e hayran olduğunu söyledi.

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel En Seksi 101 Esmer Güzeli - Son Dakika


Son Dakika

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, teknik direktör Hüseyin Çimşir ile anlaştı Kısa süreli küslük yaşayan Deniz Seki ve Demet Akalın barıştı MasterChef Türkiye şeflerinden evlenecek olan Serhat Doğramacı'ya altın sürprizi ABD'de salgının bilançosu son iki haftada ağırlaştı: Dakikada ortalama iki kişi hayatını kaybediyor CHP Ümraniye Gençlik Kolları eski Başkanı'nın tacizine uğradığını iddia eden kadın: Askerden sonra kimseyle sevişmediğini söyledi Katar'a banka, borsa, fabrikanın ardından at spermi de sattık 3 yaşındaki Ayşe'yi hayattan koparan kaza kamerada Tarlada bulduğu 1200 yıllık taş vaftiz teknesini satmaya çalışırken yakalandı