'En Şık Kadın' Belli Oldu! - Son Dakika

'En Şık Kadın' Belli Oldu!

02.01.2012 06:03
'En Şık Kadın' Belli Oldu!, System.String[]

Türkiye'nin en şık kadınının arandığı 'Bugün Ne Giysem?' programının finali önceki gece gerçekleşti.

Türkiye'nin en şık kadınının arandığı 'Bugün Ne Giysem?' programının finali önceki gece gerçekleşti. Sema Öztürk'ün sunduğu geceye; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Hakan Akkaya, Uğurkan Erez, Erol Albayrak ve Yüksel Aytuğ da yorumlarıyla renk kattı.

Gecede; 26 yaşındaki Adanalı Yasemin Melen, 'Türkiye'nin en şık kadını' seçildi. Melen; bu sıfatın yanı sıra 100 bin liralık ödülü de kazandı. Yarışmanın ikincisi ise tesettürlü güzel Betül Sinem Sezgin oldu.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

'En Şık Kadın' Belli Oldu!
'En Şık Kadın' Belli Oldu!

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 'En Şık Kadın' Belli Oldu! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek 65 yaş üstü ve 20 yaş altının 10.00-16.00 saatleri arasında toplu taşımayı kullanması yasaklandı Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu Herkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Göztepe yenilgisi sonrası küplere binen Çalımbay'dan hakemlere çağrı: G.Saray'dan korkmayın Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi