En Son Havadis Gazetesi Çıkıyor - Son Dakika

En Son Havadis Gazetesi Çıkıyor

27.05.2015 16:21
En Son Havadis Gazetesi Çıkıyor, System.String[]

Genel Yayın Yönetmenliğini Kemal Köse'nin yaptığı En Son Havadis Gazetesi yayın hayatına 10 Haziran 2015 tarihinde başlıyor.

ens

Genel Yayın Yönetmenliğini Kemal Köse'nin yaptığı En Son Havadis Gazetesi yayın hayatına 10 Haziran 2015 tarihinde başlıyor.

Paralel yapı, ve dış istihbaratların Türkiye'deki faaliyetleri konularında son döneme damga vuran pek çok haberin altında imzası olan başarılı gazeteci Kemal Köse, 29 yaşında ve SNA Haber ajansı Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte.

"Yeni Türkiye'nin Öncelik Sesi" sloganıyla yola çıkmaya hazırlanan Kemal Köse'nin yayın yönetmenliğindeki En Son Havadis Gazetesi, güçlü editör kadrosu ile WWW.ENSONHAVADİS.COM web adresinden şimdiden ulusal haberlerini yayımlamaya başladı.

YAZAR KADROSUNDA KİMLER VAR?

İstihbarat, sosyal medya ve televizyon dünyasının tanınmış isimlerinin kadroda yer alacağını belirten Kemal Köse, isimleri açıklamayıp sürpriz olarak kalmasını istedi. İsimlerden bazılarının ise farklı rumuzlar ile yazacağını sözlerine ekleyerek, yayın hayatına damga vuracak bir haber sitesi ve gazete olacaklarını belirtti.'

HANGİ ÜLKELERDE BASILACAK

En Son Havadis Gazetesi, Türkiye başta olmak üzere Almanya, Avusturuya, Belçika, Hollanda, İsviçre ve Iskandinav ülkelerinde okurlar ile buluşacak. Gazete ücretsiz olarak dağıtılacak.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Web: www.ensonhavadis.com

Twitter: @ensonhavadiscom

Facebook: www.facebook.com/ensonhavadiscom

- Kaynak: Scandinavianagency.com

Son Dakika Güncel En Son Havadis Gazetesi Çıkıyor - Son Dakika


Son Dakika

Katıldığı program sonrası Türkiye'de gündem olan Şevval Şahin'in sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan tehdit Son Dakika! Batman ve Diyarbakır'da 'Yıldırım-14 Zori Operasyonu' başlatıldı Toplum Bilimleri Kurulu Üyesi Bülent Çaplı, sessiz sedasız istifa etti Son dakika: Merkez Bankası yıl sonu enflasyon tahminini yükseltti Son dakika: Dolardan yeni rekor geldi: 8,23 ile tüm zamanların en yüksek seviyesinde Söndürme çalışmalarının sürdüğü İskenderun'da Azganlık Şehitliği, yangından etkilenmedi Oyuncu Hande Erçel'in dekolteli pozlarına beğeni yağdı CHP, Çakıcı'yı makamında ağırlayan Edirne Belediye Başkanı hakkında inceleme başlattı