Son Dakika Haberleri: En Ünlü Aşk Mektupları Raflarda

En Ünlü Aşk Mektupları Raflarda

2 yıl önce

Pena Yayınları, tarihte yer etmiş insanların aşklarını bu kitapta topladı.“AŞK MEKTUPLARI” raflarda yerini aldı.

En Ünlü Aşk Mektupları Raflarda, System.String[]


Tarihe, insanlığa yön veren ve büyük eserler kazandıran kişilerin sevgililerine kimi zaman öfkeli, kimi zaman duygusal, kimi zaman özlem dolu ama hep aşkla yazdıkları ve "Keşke ben de böyle aşık olsam da böyle mektuplar yazsam," dedirten mektuplar Pena Yayınları tarafından bir araya getirilerek Türk okurlarına sunuldu.


Birçok sanatçının eserlerine ilham olan, insana tahmin edemeyeceği şeyleri yaptıran, insanın en saf ve en güçlü duygusu "Aşk"ın mektuplarını bir kitapta toplayan Pena Yayınları, Sevgililer Günü için en özel "Aşk Mektupları" nı bir araya getirdi.


"Aşk Mektupları" kitabı; büyük eserler yazmış Voltaire, Flaubert, Hugo, Goethe, Twain, Balzac, Woolf, Fitzgerald, Kafka ve Tolstoy'u; müzisyen Beethoven ve Schumann' ı; önemli devlet liderlerinden Bonapart ve Churchill'i; filozof ve ekonomist Marx'ı, doğa bilimci Darwin'i, biliminsanı Alexander Graham Bell'i; oyun kahramanı Hamlet'i ve roman kahramanı Wenthworth'u bir araya getirerek, Aşk'ın en içten halini okuyucularına sunuyor.

Kaynak: Pembenar

Haber Yayın Tarihi: 02.02.2018 11:30 Falezlerdeki kadın polislere zor anlar yaşattı: Ne kadar karizmatikler
Sokak ortasındaki çatışmadan yeni görüntüler çıktı Erdoğan'dan Saadet Partisi'ne teklif iddiası: Bizim beraber çalışmamız lazım