En Yaratıcı Digital Reklam Uygulaması - Son Dakika

En Yaratıcı Digital Reklam Uygulaması

26.11.2012 13:17
En Yaratıcı Digital Reklam Uygulaması, System.String[]

Arno Brasco, Digital Age Yaratıcılık Yarışması'nda "En Yaratıcı Digital Reklam Uygulamaları" ödülünü alarak bir kez daha farkını ortaya koydu.

Türkiye'nin en büyük yazılım ve danışmanlık şirketi ortaklığıyla kurulan digital pazalama ajansı Arno Brasco, Digital Age Yaratıcılık Yarışması'nda "En Yaratıcı Digital Reklam Uygulamaları" ödülünü alarak bir kez daha farkını ortaya koydu.

Digital Age dergisi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Digital Age Yaratıcılık Ödülleri töreni Çırağan Sarayı'nda gerçekleşti. Digital mecralarda uygulanmış en yaratıcı pazarlama, reklam ve iş fikirlerinin ödüllendirildiği gece de markalara 360 derece sayısal iletişim sunan Arno Brasco, rakiplerinin arasından sıyrılarak " Fiesta Türkçe Sesli Kontrol Rich Media" başlıklı reklam uygulamasıyla başarı ödülü'nün sahibi oldu. Ford Fiesta'nın Sesli Komut deneyimini daha fazla insana yaşatabilmek için MSN Türkiye sayfasını seçen proje, sesli komutla site içersinde navigasyon yapma olanağı sundu. Toplam 6,4 milyon site ziyaretçisini Ford Fiesta'yla sitede gezdiren proje, başarısını aldığı ödül ile de gösterdi. Ödülünü The Coca-Cola Company, Interactive Marketing Manager Yüce Zerey tarafından alan Arno Brasco yetkilileri, başarılarının devamı için çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirttiler.

En Yaratıcı Digital Reklam Uygulaması

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi En Yaratıcı Digital Reklam Uygulaması - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Putin de Türkiye'nin kararlılığını anladı! Karabağ sözleri dengeleri değiştirecek cinsten Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı