Ender Demir Kimdir? Son dönemin çok konuşulan ismi Ender Demir hakkında her şey - Son Dakika

Ender Demir Kimdir? Son dönemin çok konuşulan ismi Ender Demir hakkında her şey

16.04.2021 13:25
Ender Demir Kimdir? Son dönemin çok konuşulan ismi Ender Demir hakkında her şey, System.String[]

Son dönemde adından sıklıkla söz ettiren ve gün geçtikçe başarısına başarı katan genç sanatçı Ender Demir, yaptığı çalışmalar ile adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Ender Demir, henüz yeni başladığı sanat yolculuğunu farklı portföylerde gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar ile geliştirmek istiyor.

7 Ocak 1997 tarihinde doğan Ender Demir, ilk ve ortaöğretimini Kocaeli'nin Gebze ilçesinde tamamladıktan sonra yine aynı bölgede lise hayatına devam etti.

Ender Demir Kimdir? Son dönemin çok konuşulan ismi Ender Demir hakkında her şey

Henüz başında olduğu müzik kariyerine 3 Single çalışması ve 5 adet de albüm sığdıran genç sanatçı, akademik geçmişinin ve çocukluk döneminde kurduğu hayallerin etkisi ile dizi ve film oyunculuğu alanında da çalışmalara başladı. 2020 yılında çıkartmış olduğu ilk Single çalışmaları arasında olan Wolves, Storm ve Oh Boom sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük bir ilgi gördü. Bu başarıların ardından 2021 yılında sırasıyla arka arkaya çıkarmış olduğu Storm, Forever King, The Massacre, Royalty ve Infınity albümleri ile istediği çıkışı yakalayan Ender Demir, "Electro House" tarzı müziğin ülkemizdeki nadir temsilcilerinden biri.

Ender Demir Kimdir? Son dönemin çok konuşulan ismi Ender Demir hakkında her şey

Yapmış olduğu bu tarz elektronik müzikler ile geniş kitlelere ulaşan genç sanatçının aynı zamanda sosyal medya platformlarında fenomen haline geldiği de bilinir. Başta Instagram olmak üzere YouTube ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında önemli ölçüde takipçi sayısına sahip olan Ender Demir, interaktif ve çok yönlü bir sanatçı portföyü çiziyor. Özellikle takipçileri ve sevenleri ile yoğun bir etkileşim halinde olan sanatçının şimdiye dek gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar; iTunes Music, Google Play Music, Apple Music, Youtube Music, Deezer, Amazon Music, Instagram Music, Facebook Music, Tidal, Napster, Pandora gibi mecralarda yayınlandı.

Ender Demir Kimdir? Son dönemin çok konuşulan ismi Ender Demir hakkında her şey

Modern müziğin modern enstrümanlar ve dijital araçlar ile desteklenmesi gerektiği fikrinde olan sanatçı, DJ olarak sürdürdüğü kariyerini oyunculuk performansı ile geliştirmek istiyor. Kısa sürede yüksek düzeyde tanınırlığa ve başarılı çalışmalara imza atmış olan sanatçının yeni eserleri ise takipçileri ve sevenleri tarafından heyecanla bekleniyor.

Ender Demir Kimdir? Son dönemin çok konuşulan ismi Ender Demir hakkında her şey

Son Dakika Magazin Ender Demir Kimdir? Son dönemin çok konuşulan ismi Ender Demir hakkında her şey - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Nemrut Krater Gölü'nün yakınlarda bulunan kardeş ayıları sevenlere uzmandan uyarı geldi: Artık yavru değiller, yaklaşmayın Nemrut Krater Gölü'nün yakınlarda bulunan kardeş ayıları sevenlere uzmandan uyarı geldi: Artık yavru değiller, yaklaşmayın Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Beşiktaş için canımı veririm Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş: Beşiktaş için canımı veririm Erdoğan'ın 'helalleşelim' çağrısına muhalefetten tek şart: Sandığa gidelim! Erdoğan'ın 'helalleşelim' çağrısına muhalefetten tek şart: Sandığa gidelim! Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenleri de affetmedi! 3 ölü, 2 yaralı Yaraladığı kişileri hastaneye götürmeye gelenleri de affetmedi! 3 ölü, 2 yaralı Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajı: Sessiz kalmayın Mehmet Ali Erbil'den Filistin'e destek mesajı: Sessiz kalmayın Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen Uğurcan Çakır, Trabzonspor'da son maçına çıkıyor Kariyerine Avrupa'da devam etmek isteyen Uğurcan Çakır, Trabzonspor'da son maçına çıkıyor Süper Lig'in nefes kesecek son haftasının hakemleri belli oldu! Süper Lig'in nefes kesecek son haftasının hakemleri belli oldu! Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pazartesi günü itibarıyla kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlayacağız Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Pazartesi günü itibarıyla kontrollü normalleşme takvimimizi uygulamaya başlayacağız
Advertisement