Son Dakika Haberleri: Endonezya'da Sel Felaketi: 63 Ölü, 21 Yaralı

Endonezya'da Sel Felaketi: 63 Ölü, 21 Yaralı

2 gün önce

- Endonezya'da sel felaketi: 63 ölü, 21 yaralıPAPUA - Endonezya'nın doğusunda şiddetli yağışların yol açtığı sel felaketinde 63 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi de ağır yaralandı.

- Endonezya'da sel felaketi: 63 ölü, 21 yaralı

PAPUA - Endonezya'nın doğusunda şiddetli yağışların yol açtığı sel felaketinde 63 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi de ağır yaralandı.
Endonezya'nın doğusundaki Papua bölgesinde meydana gelen sel felaketinde 63 kişi hayatını kaybetti. Kurtarma ekiplerinin bölgedeki arama çalışmalarının devam ettiği ifade edildi. İl Afet Yönetim Ajansı Acil Durum Yöneticisi Cory Simbolon, sel sularının binaları ve köprüleri yıktığını, alt yapı tesislerinin zarar gördüğünü, bir çok insanın evsiz kaldığını belirtti. Afet nedeniyle 21 kişinin de ağır yaralı olduğu, yaralıların tedavisinin sürdüğü kaydedildi.Eşini Başından Vuran Cani Kocadan, Kan Donduran Sözler: Karımı Öldürdüm, Gidin Evden Alın Fethullah Gülen'in Kardeşi Salih Gülen, Saklandığı Evde Ölü Bulundu Endonezya'da Sel Felaketi! Çok Sayıda Ölü ve Yaralı Var Ekrem İmamoğlu ile Turgay Güler Arasında Sert Tartışma!