Son Dakika Haberleri: Endonezya Devlet Başkanı Widodo, Oyunu Kullandı

Endonezya Devlet Başkanı Widodo, Oyunu Kullandı

4 gün önce

- Endonezya Devlet Başkanı Widodo'nun oyunu kullanması Endonezya'da halk, devlet başkanlığı ve milletvekili seçimi için sandık başına gitti.

- Endonezya Devlet Başkanı Widodo'nun oyunu kullanması Endonezya'da halk, devlet başkanlığı ve milletvekili seçimi için sandık başına gitti. Ülke genelinde kurulan yaklaşık 810 bin sandıkta kayıtlı 190 milyondan fazla seçmen, yerel saatle 07.00'de başlayan seçimde, iki devlet başkanı ve 245 bin 106 milletvekili adayı için oy kullanmaya başladı. Devlet başkanlığı seçiminde, yeniden aday olan Endonezya Demokratik Mücadele Partisi (PDI-P) üyesi mevcut Devlet Başkanı Joko Widodo, eşi Iriana Joko Widodo (sağda) ile birlikte oyunu kullandı.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 10:47 Kaynak: AAAli İhsan Yavuz'dan İstanbul Açıklaması: YSK, Pazartesi Görüşmeye Başlayacak Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Paylaşımda Bulundu Son Dakika! Ankara Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Açıklama Geldi Kimliği Belirsiz Kadın, Şehit Cenazesinde Kılıçdaroğlu'na Seccade ile Saldırdı