Son Dakika Haberleri: Albayrak: FSRU Ünitemizi Faaliyete Aldık ve Yakın Zamanda İkincisini de Hayata Geçireceğiz

Albayrak: FSRU Ünitemizi Faaliyete Aldık ve Yakın Zamanda İkincisini de Hayata Geçireceğiz

3 yıl önce

22. Dünya Petrol Kongresi, 'Enerji için anahtar Türkiye' mottosuyla İstanbul'da başladı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Sıvılaştırılmış Yüzer LNG Santrali ile ilgili "FSRU ünitemizi faaliyete aldık ve yakın zamanda ikincisini de hayata geçireceğiz." dedi.

Albayrak: FSRU Ünitemizi Faaliyete Aldık ve Yakın Zamanda İkincisini de Hayata Geçireceğiz, System.String[]

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Dünya Petrol Konseyince organize edilen 22. Dünya Petrol Kongresi (WPC) kapsamında düzenlenen törene katıldı.

"İKİNCİ ÜNİTE DE HAYATA GEÇİRİLECEK"

Berat Albayrak, Sıvılaştırılmış Yüzer LNG Santrali ile ilgili "FSRU ünitemizi faaliyete aldık ve yakın zamanda ikincisi de hayata geçireceğiz" dedi.

Albayrak "Türkiye bölgesel enerji projeleri için bir oyun kurucu ve güvenilir bir ortak olarak en önemli bölgesel aktörlerden biridir. Barışa, refaha ve arz güvenliğine katkı sağladığı sürece yatırımları desteklemeye devam edeceğiz. 'Enerji için anahtar ülke Türkiye" sloganını bu kongrede motto olarak belirledik" açıklamasında bulundu.

13 TEMMUZ'A KADAR DEVAM EDECEK

Petrol ve doğalgaz ile ilgili yatırımlardan, işbirliklerine kadar enerji alanında pek çok konunun tartışılacağı zirve 13 Temmuz'a kadar sürecek.

Albayrak: FSRU Ünitemizi Faaliyete Aldık ve Yakın Zamanda İkincisini de Hayata Geçireceğiz
Haber Yayın Tarihi: 09.07.2017 09:57 Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı
Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi Bilecik'te raydan çıkan kılavuz tren paramparça oldu: İki makinist can verdi