Enerji Verimliliği Buluşmasında Son 10 Gün - Son Dakika

Enerji Verimliliği Buluşmasında Son 10 Gün

02.01.2012 14:32
Enerji Verimliliği Buluşmasında Son 10 Gün, System.String[]

3. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı açılışına son 10 gün.

31. Enerji Verimliliği Haftası kapsamında 12-13 Ocak 2012 tarihleri arasında

İstanbul Wow Convention Center'da 3. kez organize edilecek olan Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı açılışına 10 gün kaldı.

Enerji verimliliği ile ilgili ulusal ve uluslararası firmaların büyük ilgi gösterdiği organizasyon; bu sene geçmiş yıllara oranla büyüyerek toplamda 80'i aşkın firmayla ve 1.500 m2 sergi alanıyla 3. kez sektörüyle buluşmaya hazırlanıyor.

Fuarla eş zamanlı yürütülecek olan forumun bu seneki konusu ise Türkiye'nin Enerji Verimliliği Stratejileri ve Mevzuatı kapsamında sanayide, binalarda ve yerel yönetimlerde enerji verimliliğinin rolü detaylı olarak işlenecektir. Çok sayıda akademisyen, bürokrat, ABD'den, İspanya, Japonya ve Hollanda'dan enerji verimliliği alanındaki uzmanlar bilgi ve tecrübelerini paylaşacaktır.

Yine bu yıl forum ve fuarımızı enerji yatırımcıları, mimarlar, mühendisler, kamu yetkilileri, avm - hastane - otel teknik müdürleri, yerel yönetimler, enerji danışmanları, enerji firması yetkilileri ve uzmanları, enerji sektöründe faaliyet gösteren tedarikciler ziyaret edecektir.

2011 Yılı Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışması ödülleri ve TÜBİTAK – Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü işbirliği ile Ortaöğretim Öğrencileri Arası Enerji Verimliliği Proje Yarışması, ilköğretim okulları arasında resim ve öykü yarışması ödülleri ilgili bakanlarımız tarafından verilecektir.

Enerji Verimliliği sektörü çatısı altında bir çok markanın iştirak ettiği fuarımızda henüz yerinizi ayırtmadıysanız sizi de bu ticari ve bilimsel platformda katılımcılarımız arasında olmaya davet ediyoruz.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Ekonomi Enerji Verimliliği Buluşmasında Son 10 Gün - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Op.Dr. Furkan Şengöz'den burun estetiği ameliyatının sağlığa 10 önemli faydası Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Azerbaycan ordusu 13 köyü daha Ermenistan'ın işgalinden kurtardı! Aliyev, Berde için intikam yemini etti Boşanmak istemeyen kadın, kocası ve akrabaları tarafından sokak ortasında dövüldü Sağlık çalışanları için siperlik üreten okul müdürü koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler: Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 21 kişi yaşamını yitirdi