Enez Belediye Başkan Vekili Aktaş Açıklaması - Son Dakika

Enez Belediye Başkan Vekili Aktaş Açıklaması

07.09.2012 16:20
Enez Belediye Başkan Vekili Aktaş Açıklaması, System.String[]

Enez Belediye Başkan Vekili Şaban Aktaş, Asri Mezarlık'taki mezar taşlarının tahrip edildiğini bildirdi.

Enez Belediye Başkan Vekili Şaban Aktaş, Asri Mezarlık'taki mezar taşlarının tahrip edildiğini bildirdi.

Aktaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 77 mezar taşının tahrip olduğunu belirterek, olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Şaban Aktaş, "Asri Mezarlık'taki mezar taşları tahrip edildi. Olay sabah saatlerinde yakınlarının mezarlarını ziyaret eden bir vatandaş tarafından görülmüş. Daha sonra olayı duyan vatandaşlar, yakınlarının mezarlarını kontrol etmek için mezarlığa akın etti. Olayın failleri araştırılıyor" diye konuştu.

Muhabir: Necdet Uybaş/ Cihan Demirci

Yayıncı: Nurhan Çorlu - EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Enez Belediye Başkan Vekili Aktaş Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de seçime günler kala Trump destekçileriyle karşıtları arasında kavga çıktı Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü Çıktığı programda soruları yanıtlayamayıp zor anlar yaşayan Şevval Şahin, CNN Türk'e dava açıyor