Enez'de Denizcilik ve Kabotaj Haftası Etkinlikleri - Son Dakika

Enez'de Denizcilik ve Kabotaj Haftası Etkinlikleri

30.06.2018 09:28
Enez'de Denizcilik ve Kabotaj Haftası Etkinlikleri, System.String[]

Kabotaj ve Denizcilik Haftası nedeniyle Enez'de etkinlik düzenlendi. Etkinliğe: Enez Kaymakamı Elif Canan Tuncer Ersöz, Enez Belediye Başkanı Ecz. Abdullah Bostancı, Enez Liman Başkanı Necdet Biçici ve vatandaşlar katıldı.

Etkinlik çerçevesinde, Enez Limanınında 6-8 metre arası derinlikte su altı dip temizliği yapıldı. Ainos Dalış Merkezi Dalış öğretmeni Erden Özge ve dalış merkezi ekibinden dokuz profesyonel dalgıcın katıldığı su altı dip temizliği çalışmalarında suyun bulanık ve görüşün az olmasına rağmen, kısa süre içinde su altından toplanan atıklar görenleri hayret içinde bıraktı.

Su altından toplanan atıklar arasında içki şişesinden kamyon lastiğine kadar birçok zararlı madde çıkarıldı. Etkinlik sonunda konuşma yapan Enez Liman Başkanı Necdet Biçici: "Bu haftanın önemine uygun olarak farkındalık yaratmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. Faydalı olacağını umuyorum. Etkinliklerimiz sorumluluk bölgemizdeki diğer sahillerde de devam edecek. Denizlerimizi daha iyi tanımalı, sevmeli ve sahip çıkmalıyız. Bu vesileyle; tüm vatandaşlarımızın Denizcilik ve Kabotaj Haftasını kutluyorum." dedi. Biçici," Etkinliğe katılanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." diyerek sözlerine son verdi. Denizcilik ve Kabotaj Bayramı, 2 Temmuz Pazartesi günü Enez Cumhuriyet Meydanında kutlanacak.

Enez'de Denizcilik ve Kabotaj Haftası Etkinlikleri

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Enez'de Denizcilik ve Kabotaj Haftası Etkinlikleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Protesto sonrası yayıncı kuruluş atağa geçti! Fenerbahçe'den yanıt gecikmedi Havai fişek patlaması sonucu yaralanan G.Saraylı Elabdellaoui, mayıs ayına kadar hastanede kalacak Siyaset sosyoloğu Prof. Dr. Nur Vergin evinde ölü bulundu Neslihan Atagül, Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'den ayrılacak futbolcuların ismini tek tek verdi Oyuncu Zehra Yılmaz, kar pozuyla takipçilerini mest etti Yürek burkan olay! Yardım istemek için geldiği muhtarlıkta kalp krizinden öldü Korkutan araştırma! Kovid-19'u atlatanların üçte biri ilk 5 ayda tekrar hastaneye kaldırıldı