Enez'de Tatlı Su Balığında Bolluk - Son Dakika

Enez'de Tatlı Su Balığında Bolluk

26.11.2012 12:00
Enez'de Tatlı Su Balığında Bolluk, System.String[]

Enez'deki göllerde tatlı su balığı bolluğu yaşanıyor.

Enez'deki göllerde tatlı su balığı bolluğu yaşanıyor.

Cumhuriyet Meydanı'nda Çavuşköy göletinden avladığı tatlı su balıklarını satan Harun Tezer, son günlerde tatlı su balığında bolluk yaşandığını söyledi.

Balıktan kazandığı parayla evine ekmek götürmenin mutluluğunu yaşadığını anlatan Tezer, "Boş zamanlarımı kahve köşelerinde geçirmiyorum. Avladığım sazan balıklarının kilosunu cinsine göre 3 ile 6 liradan satıyorum. Göletimizde avlanan balıkların ayrı bir lezzeti var. Bir kere alan gelip bir daha alıyor. Bereket versin kış aylarında ekmek paramızı kazanıyoruz" diye konuştu.

Muhabir: Necdet Uybaş/ Cihan Demirci

Yayıncı: Atakan Çelik - EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Enez'de Tatlı Su Balığında Bolluk - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Fransa'daki bıçaklı saldırganların etkisiz hale getirildiği görüntüler ortaya çıktı Eline aldığı içki kadehiyle trafiğe çıkıp vatandaşlara 'şerefe' diyen sürücüye ceza yağdı Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor