"Enfest Sokak Lezzetleri Festivali" müzik ile lezzeti buluşturacak - Son Dakika

"Enfest Sokak Lezzetleri Festivali" müzik ile lezzeti buluşturacak

13.06.2019 16:26

Ankara'da düzenlenecek "Enfest Sokak Lezzetleri Festivali" müzik ile lezzeti bir araya getirecek.

Ankara'da düzenlenecek "Enfest Sokak Lezzetleri Festivali" müzik ile lezzeti bir araya getirecek.

Congresium'un ev sahipliğinde 19-23 Haziran'da gerçekleştirilecek festivalde, birbirinden farklı lezzetler, başarılı şeflerin sunumlarıyla Ankaralılarla buluşacak.

Congresium'un teras katında düzenlenecek festivalde, çocuklara özel atölyeler de yapılacak.

Etkinlikte, Alya, Can Bonomo, Zeynep Bastık, Dilan Çıtak, Yeni Türkü ve Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Star grubu müzikseverlerle buluşacak.

Yurt dışında Michelin yıldızlı şeflerle çalışan genç şef Tolgar Mireli, Digiturk beIN GURME kanalı ile festival süresince alanda sunulacak lezzetlerin çekimini yapacak.

Çekim, festivalden sonraki ilk hafta sonunda kanalda "Festival Günlükleri" adı altında izlenebilecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Enfest Sokak Lezzetleri Festivali' müzik ile lezzeti buluşturacak - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Acun'un takımı Fortuna Sittard, kupada Nijmegen'e uzatmada 3-2 yenilerek elendi Esnafın üşümesin diye üzerine battaniye örttüğü kişi, iş hanında ölü bulundu Yunanistan'da kara kuvvetleri için zorunlu askerlik 9 aydan 1 yıla çıkarılıyor Marketten dönen çift kurşuna dizildi! Camdan bakan çocuk anne ve babasının cansız bedenini gördü Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu