Engelli gencin "Engelleri Aş" adlı rap şarkısına çektiği klip, sosyal medyada beğeni topladı - Son Dakika

Engelli gencin "Engelleri Aş" adlı rap şarkısına çektiği klip, sosyal medyada beğeni topladı

2 ay önce

Bilecik'te doğuştan engelli olan ve tekerlekli sandalyeye bağlı hayatını devam eden 14 yaşındaki Abdullah Umut Şirin, yaptığı rap parça için hayalini kurup çektiği klibi büyük beğeni topladı. Sosyal medyada ses getiren klip için yardım eden arkadaşlarına teşekkür eden Şirin, "Hayata küsmesinler, hayallerinin peşine gitsinler" mesajını verdi.

Bilecik'te doğuştan belden aşağı tutmayan ve tekerlekli sandalyeye bağlı hayatını devam eden Abdullah Umut Şirin, yazdığı "Engelleri Aş" adlı rap çalışmasına arkadaşlarının yardımı ile klip çekti. Bir stüdyoda çekilen klibin seslendirilmesinde Abdullah Umut Şirin'e arkadaşı olan Tolga İnci eşlik etti.

KLİPLERİN DEVAMI GELECEK

Bu çalışmanın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında farklılık oluşturmak için hazırladıklarını anlatan Abdullah Umut Şirin, "Bu rap parçayı ben 2 ayda yazdım. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında bir farkındalık oluşturmak istedim. Buna bir de klip hayalim vardı. Sağ olsun arkadaşlarımın yardımı ile bir de klip çektik. Klip çok beğeni topladı. "Engeller aşılmak içindir" sloganı ile hazırladığımız bu farkındalık klibin devamını yapmayı düşünüyoruz. Buradan bana bu klip için yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi.

" ENGELLİ ARKADAŞLARIMA ARMAĞAN EDİYORUM"

Tekerlekli sandalyeye bağlı hayatını devam eden Abdullah Umut Şirin; "Bu klibi benim gibi engelli olan arkadaşlarıma armağan ediyorum" dedi. İçindeki hayat sevinci sözlerine de yansıyan Şirin, içinde bulunduğu durum ile aynı kaderi paylaşan arkadaşlarına da, "Hayata küsmesinler, hayallerinin peşine gitsinler" mesajını verdi.

Engelli gencin Engelleri Aş adlı rap şarkısına çektiği klip, sosyal medyada beğeni topladı
Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 11:21 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Koronavirüs ile ilgili tüyler ürperten görüntü! Hastanın kriz geçirdiği anlar kamerada
Üç ay önce Elazığ'ı depreme karşı uyaran Naci Görür'den yeni açıklama: 5 bölge tetikte! Aksaray'da koronavirüs şüphesiyle gözlem altına alınan Çinli turistler temiz çıktı

Son Dakika Haberleri