Son Dakika Haberleri: Engelliler Haftası

Engelliler Haftası

4 yıl önce

Bartın'da engelli öğrenciler, Engelliler Haftası kapsamında Bartın Üniversitesi'ni gezdi, kampüste uçurtma uçurdu.

Engelliler Haftası, System.String[]
Bartın'da engelli öğrenciler, Engelliler Haftası kapsamında Bartın Üniversitesi'ni gezdi, kampüste uçurtma uçurdu.

Bartın Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörlüğü'nce düzenlenen etkinlikte, Umut Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri üniversite derslik ve kütüphane başta olmak üzere eğitim ve öğrenim alanlarını gezdi.

Üniversitesi kampüsünde resim yapan ve futbol sahasında uçurtma uçuran öğrencilere akademik ve idari personel ile öğrenciler de eşlik etti.

Bartın Üniversitesi Engelli Öğrenci Birimi Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Sinem Tarhan, etkinlikle engellilere engelsiz bir hayat için farkındalık yaratmayı amaçladıklarını söyledi.

Tarhan, Üniversitede koordinatörlük olarak engelliler haftası dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek, "Başta üniversitedeki öğrencilerimiz olmak üzere toplumda engelleri aşma noktasında bir bilinç oluşturmak istiyoruz." dedi.
Haber Yayın Tarihi : 11.05.2016 04:52 Kaynak: AAHDP Eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın tutukluluğu devam edecek TRT eski başspikeri Şener Mete, Şebnem Bursalı'ya sert tepki gösterdi! Merve Taşkın, ünlü şarkıcıya aşkını itiraf etti!