Son Dakika Haberleri: Engelliler Haftası

Engelliler Haftası

3 yıl önce

Çarşamba ilçesinde, Engelliler Haftası dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.

Engelliler Haftası, System.String[]
Çarşamba ilçesinde, Engelliler Haftası dolayısıyla etkinlikler düzenlendi.

Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında başkanlığı Özel Yılmazlar İlk Umut Özel Eğitim Okulu öğrencilerinden Murat Güney'e devretti.

Girişimcilik kursuyla ilgili masada bulunan belgeyi gören Güney, konu hakkında Yılmaz'dan bilgi aldı.

Kursun sona erdiğini öğrenen Güney, yeniden açılmasını istediği kursa kendisinin de gideceğini söyledi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, engellilerin daha iyi yaşam koşullarına kavuşabilmeleri için gerçekleştirilen çalışmalara yeni bir yön verilmesi gerektiğini sürekli söylediklerini anlattı.

Yılmaz, "Yapılan tüm çalışmalara rağmen engelli vatandaşlarımızın önemli sorunları bulunduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz. Engelliler Haftası dolayısıyla oluşacak farkındalığın engelli vatandaşlarımızın hayat standartlarının geliştirilmesine ve problemlerin asgari seviyeye indirilmesine katkı sağlamasını diliyorum." diye konuştu.
Haber Yayın Tarihi : 11.05.2017 02:27 Kaynak: AA3 yaşındaki Ayaz'a dehşeti yaşatan bakıcıyı işadamının dikkati ele verdi Akademetre Araştırma Şirketi: Kararsız kitlenin oranı 7,1'e indi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ekrem İmamoğlu açıklaması: Özür dilemedikçe böyle bir makama gelemez!